background - Mělčiny: Dostanou legendární Čelisti moderního nástupce?
Mělčiny: Dostanou legendární Čelisti moderního nástupce?

Mělčiny: Dostanou legendární Čelisti moderního nástupce?

21. 05. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Každý dnes už zná legendarní žraločí horor od Stevena Spielberga Čelisti. Jediný horor se žraloky, který dokázal publikum zaujmout a kritiky potěšit. Další filmy s tímto obávaným zabijákem moří mohly být rádi, když dostaly mírně nadprůměrné hodnocení. Tento rok v létě do kin připluje další film o zabijáckém žralokovi a zatím to vypadá na pořádnou adrenalinovou jízdu!

Příběh filmu je celkem prostý. Mladá dívka Nancy vyráží na odlehlou pláž, kterou je horko těžké jen tak najít, surfovat. Letní radovánky jí však překazí obrovský bílý žralok, který Nancy zažene na útes vzdálený od pláže pouhých 200 metrů. Nancymusí najít způsob, jak žraloka přechytračit a dostat se do bezpečí.

Že vám je tento námět nějak povědomý? Je to možné. Stejnou myšlenku má i horor Krvavá Laguna z roku 2007, pouze s tím rozdílem, že místo žraloka je tam krokodýl a místo útesu strom.

V hlavní roli uvidíme krásku Blake Lively, kterou můžete znát třeba z loňského filmu Věčně Mladá a na režisérkou židli usedl Jaume Collet-Serra , který natočil už pár filmových hitů jako je horor Orphan, akční thrillery NON-STOP a Neznámý.

Premiéra filmu Mělčiny je v ČR 11.8.2016 (v USA24.6.2016)

Ukázka k filmu

Zaujal tě tento film a vyrazíš na něj v létě do kina?

Ano, zaujal a do kina vyrazím.
Ano, zaujal ale počkám až na DVD/Blu-Ray.
Ne, nezaujal tudíž ho nepotřebuji vidět.
Celkem hlasů: 107
Filmové Nezmysly #14: Sex

Filmové Nezmysly #14: Sex

Je tu ďalší diel Filmových Nezmyslov, kde si pripomenieme pár nonsensov z filmov a seriálov ohľadne sexu. Samozrejme nečakajte detailne opisy a pridané ukážky ako to vyzerá v reáli ;). Sex je čím...

13. 02. 2018
Matej Peniaško
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background