background - Mělčiny: Dostanou legendární Čelisti moderního nástupce?
Mělčiny: Dostanou legendární Čelisti moderního nástupce?

Mělčiny: Dostanou legendární Čelisti moderního nástupce?

21. 05. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Každý dnes už zná legendarní žraločí horor od Stevena Spielberga Čelisti. Jediný horor se žraloky, který dokázal publikum zaujmout a kritiky potěšit. Další filmy s tímto obávaným zabijákem moří mohly být rádi, když dostaly mírně nadprůměrné hodnocení. Tento rok v létě do kin připluje další film o zabijáckém žralokovi a zatím to vypadá na pořádnou adrenalinovou jízdu!

Příběh filmu je celkem prostý. Mladá dívka Nancy vyráží na odlehlou pláž, kterou je horko těžké jen tak najít, surfovat. Letní radovánky jí však překazí obrovský bílý žralok, který Nancy zažene na útes vzdálený od pláže pouhých 200 metrů. Nancymusí najít způsob, jak žraloka přechytračit a dostat se do bezpečí.

Že vám je tento námět nějak povědomý? Je to možné. Stejnou myšlenku má i horor Krvavá Laguna z roku 2007, pouze s tím rozdílem, že místo žraloka je tam krokodýl a místo útesu strom.

V hlavní roli uvidíme krásku Blake Lively, kterou můžete znát třeba z loňského filmu Věčně Mladá a na režisérkou židli usedl Jaume Collet-Serra , který natočil už pár filmových hitů jako je horor Orphan, akční thrillery NON-STOP a Neznámý.

Premiéra filmu Mělčiny je v ČR 11.8.2016 (v USA24.6.2016)

Ukázka k filmu

Zaujal tě tento film a vyrazíš na něj v létě do kina?

Ano, zaujal a do kina vyrazím.
Ano, zaujal ale počkám až na DVD/Blu-Ray.
Ne, nezaujal tudíž ho nepotřebuji vidět.
Celkem hlasů: 107
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background