background - Mělčiny: Dostanou legendární Čelisti moderního nástupce?
Mělčiny: Dostanou legendární Čelisti moderního nástupce?

Mělčiny: Dostanou legendární Čelisti moderního nástupce?

21. 05. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Každý dnes už zná legendarní žraločí horor od Stevena Spielberga Čelisti. Jediný horor se žraloky, který dokázal publikum zaujmout a kritiky potěšit. Další filmy s tímto obávaným zabijákem moří mohly být rádi, když dostaly mírně nadprůměrné hodnocení. Tento rok v létě do kin připluje další film o zabijáckém žralokovi a zatím to vypadá na pořádnou adrenalinovou jízdu!

Příběh filmu je celkem prostý. Mladá dívka Nancy vyráží na odlehlou pláž, kterou je horko těžké jen tak najít, surfovat. Letní radovánky jí však překazí obrovský bílý žralok, který Nancy zažene na útes vzdálený od pláže pouhých 200 metrů. Nancymusí najít způsob, jak žraloka přechytračit a dostat se do bezpečí.

Že vám je tento námět nějak povědomý? Je to možné. Stejnou myšlenku má i horor Krvavá Laguna z roku 2007, pouze s tím rozdílem, že místo žraloka je tam krokodýl a místo útesu strom.

V hlavní roli uvidíme krásku Blake Lively, kterou můžete znát třeba z loňského filmu Věčně Mladá a na režisérkou židli usedl Jaume Collet-Serra , který natočil už pár filmových hitů jako je horor Orphan, akční thrillery NON-STOP a Neznámý.

Premiéra filmu Mělčiny je v ČR 11.8.2016 (v USA24.6.2016)

Ukázka k filmu

Zaujal tě tento film a vyrazíš na něj v létě do kina?

Ano, zaujal a do kina vyrazím.
Ano, zaujal ale počkám až na DVD/Blu-Ray.
Ne, nezaujal tudíž ho nepotřebuji vidět.
Celkem hlasů: 107
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background