background - Přátelé na celý život! Jak to s nimi vypadá?
Přátelé na celý život! Jak to s nimi vypadá?

Přátelé na celý život! Jak to s nimi vypadá?

18. 05. 2016
Renata Králová
0 obrázků
8 min čtení

Životní příběhy šesti přátel z Greenwich Village v New Yorku určitě každý z nás dobře zná, letos je tomu už 12 let co byl odvysílán poslední díl. Jak ale herci pokračují nebo nepokračují ve své herecké kariéře, na to se dnes podíváme.

Rachel Greenová

Roli Rachel ztvárnila herečka Jennifer Aniston. Momentálně je herečce 47 let a je vdaná za herce Justina Therouxe. Nadále se aktivně věnuje herectví, v současnosti ji můžeme vidět ve filmu Svátek matek. V letošním roce by se ještě měla objevit ve filmech The Yellow Birds a Office Christmas Party. V příštím roce by se měla objevit ve filmu Mean Moms.

Chandler Bing

Postavu Chandlera ztvárnil herec Matthew Perry. Momentálně je herci 46 let. Herectví se už věnuje jen okrajově a to občasnou seriálovou rolí. V loňském roce jsme ho mohli vidět v seriálu The Odd Couple.

Monica Gellerová

Postavu Moniky ztvárnila herečka Courteney Cox. Herečce je momentálně 51 let, z manželství má dceru Coco Arquette. Herečka se v současnosti objevuje převážně v televizních seriálech, letos by se ale měla objevit ve filmu Mothers and Daughters.

Joey Tribbiani

Postavu Joeyho ztvárnil herec Matt LeBlanc. Herci je momentálně 48 let, z manželství má dceru Marinu Pearl LeBlanc. V současnosti už se herectví nevěnuje, jeho posledním filmem byl film Diagnóza žárlivost z roku 2014.

Phoebe Bufetová

Postavu Phoebe ztvárnila herečka Lisa Kudrow. Herečce je momentálně 52 let, je vdaná za reklamního ředitele Michela Sterna, se kterým má syna Juliana Murraye Sterna. Herectví se i nadále věnuje, hraje ve filmech i seriálech. V letošním roce ji můžeme vidět ve filmech Sousedi 2, Table 19 a Dívka ve vlaku.

Ross Geller

Postavu Rosse ztvárnil herec David Schwimmer. Momentálně je herci 49 let, je ženatý s výtvarnou umělkyní Zoe Buckmanovou se kterou má dceru Cleo Buckman Schwimmer. Herectví se i nadále věnuje, objevuje se v seriálech i filmech a podílí se na dabingu pohádek. Konkrétně v originále propůjčil svuj hlas Malmanovi v pohádce Madagaskar. V letošním roce ho můžeme vidět v seriálu American Crime Story a v příštím roce by se měl objevit ve filmu Pretenders.

Jakou postavu jste měli v seriále nejradši?

Rachel Greenovou.
Chandlera Binga.
Monicu Gellerovou.
Joeyho Tribbianiho.
Phoebe Bufetovou.
Rosse Gellera.
Celkem hlasů: 167
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background