background - Godzilla 2: Jak to vypadá s filmem?
Godzilla 2: Jak to vypadá s filmem?

Godzilla 2: Jak to vypadá s filmem?

16. 05. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Nedávno jsme Vás informovali o tom, že se pokračování Godzilly z roku 2014 dočkáme v roce 2018. Teď je ale vše jinak a datum premiéry bylo odsunuto o něco dál. A tím špatné zprávy nekončí.

Původní datum premiéry bylo stanoveno na 8.6.2018 (u nás tedy o den dříve). To však už neplatí a studio Warner stanovilo datum nové a to 22.3.2019. Při vydání této zprávy nebyl zveřejněný důvod odsunutí premiéry filmu, ale díky zprávě, která vyšla pár dní poté, je už asi jasné, proč.

Tou další zprávou je ta, že Godzilla přišla o režiséra. Gareth Edwards (právě dokončuje první spin-off k Hvězdným Válkám) se vzdal režisérské židle, tudíž se bude muset najít režisér nový a dá se tedy předpokládát, že to bude jeden z důvodů odkladu filmu.

Pro milovníky této příšery je tu ale více než dobrá alternativa. Japonsko, kde Godzillu vymysleli, se rozhodlo natočit vlastní novou verzi s názvem Shin Gojira. Premiéru bude mít v Japonsku již toto léto. Jestli poběží v kinech i u nás se teprve dozvíme.

Ukázka k filmu Shin Gojira

Kdyby byl film Shin Gojira promítán i u nás, šel bys na něj do kina?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 227
Jak šel čas s Chůvou k pohledání

Jak šel čas s Chůvou k pohledání

Komediální seriál z devadesátých let ještě dnes baví diváky po celém světě. Jak dnes vypadají hlavní protagonisté a jakým způsobem se vyvinuly jejich životy? Na to se spolu podíváme právě teď.

20. 01. 2018
Eliška Reiglová
11 min čtení
10 nejvýdělečnějších filmů všech dob

10 nejvýdělečnějších filmů všech dob

Ve filmovém světě existuje několik důležitých pravidel, jimiž se tvůrci při přípravách natáčení řídí, ale jen jedno z nich je natolik podstatné, aby rozhodovalo o tom, jak velký zisk film přinese -...

17. 01. 2018
Eliška Reiglová
11 min čtení
Filmové nezmysly #11: Explózie

Filmové nezmysly #11: Explózie

Máme tu pre Vás ďalší diel Filmových Nezmyslov. Dnes budeme preberať nonsensy ohľadne explózií, ktoré sme videli v televízii. Explózie sú jedny z najčastejších efektov akčného žánru a...

16. 01. 2018
Matej Peniaško
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background