background - Godzilla 2: Jak to vypadá s filmem?
Godzilla 2: Jak to vypadá s filmem?

Godzilla 2: Jak to vypadá s filmem?

16. 05. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Nedávno jsme Vás informovali o tom, že se pokračování Godzilly z roku 2014 dočkáme v roce 2018. Teď je ale vše jinak a datum premiéry bylo odsunuto o něco dál. A tím špatné zprávy nekončí.

Původní datum premiéry bylo stanoveno na 8.6.2018 (u nás tedy o den dříve). To však už neplatí a studio Warner stanovilo datum nové a to 22.3.2019. Při vydání této zprávy nebyl zveřejněný důvod odsunutí premiéry filmu, ale díky zprávě, která vyšla pár dní poté, je už asi jasné, proč.

Tou další zprávou je ta, že Godzilla přišla o režiséra. Gareth Edwards (právě dokončuje první spin-off k Hvězdným Válkám) se vzdal režisérské židle, tudíž se bude muset najít režisér nový a dá se tedy předpokládát, že to bude jeden z důvodů odkladu filmu.

Pro milovníky této příšery je tu ale více než dobrá alternativa. Japonsko, kde Godzillu vymysleli, se rozhodlo natočit vlastní novou verzi s názvem Shin Gojira. Premiéru bude mít v Japonsku již toto léto. Jestli poběží v kinech i u nás se teprve dozvíme.

Ukázka k filmu Shin Gojira

Kdyby byl film Shin Gojira promítán i u nás, šel bys na něj do kina?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 227
Ako nás ovplyvňuje zvuk vo filme?

Ako nás ovplyvňuje zvuk vo filme?

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako zvuk vo filme ovplyvňuje náš zážitok z filmu? Hoci si to ani neuvedomujeme, zvuk je neoddeliteľnou súčasťou filmu, a bol tu už aj v ére nemých filmov, kedy hudobný doprovod...

19. 11. 2017
Ľubo Andrej
15 min čtení
Filmové nezmysly #2: strelné zbrane

Filmové nezmysly #2: strelné zbrane

Tak ako sme sľúbili, sme tu po týždni s ďalším dielom seriálu Filmové Nezmysly. Dnešnou témou sú strelné zbrane, ktoré filmovým svetom zaručene hýbu. Či ide o reálne znázornenie...

13. 11. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background