background - Godzilla 2: Jak to vypadá s filmem?
Godzilla 2: Jak to vypadá s filmem?

Godzilla 2: Jak to vypadá s filmem?

16. 05. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Nedávno jsme Vás informovali o tom, že se pokračování Godzilly z roku 2014 dočkáme v roce 2018. Teď je ale vše jinak a datum premiéry bylo odsunuto o něco dál. A tím špatné zprávy nekončí.

Původní datum premiéry bylo stanoveno na 8.6.2018 (u nás tedy o den dříve). To však už neplatí a studio Warner stanovilo datum nové a to 22.3.2019. Při vydání této zprávy nebyl zveřejněný důvod odsunutí premiéry filmu, ale díky zprávě, která vyšla pár dní poté, je už asi jasné, proč.

Tou další zprávou je ta, že Godzilla přišla o režiséra. Gareth Edwards (právě dokončuje první spin-off k Hvězdným Válkám) se vzdal režisérské židle, tudíž se bude muset najít režisér nový a dá se tedy předpokládát, že to bude jeden z důvodů odkladu filmu.

Pro milovníky této příšery je tu ale více než dobrá alternativa. Japonsko, kde Godzillu vymysleli, se rozhodlo natočit vlastní novou verzi s názvem Shin Gojira. Premiéru bude mít v Japonsku již toto léto. Jestli poběží v kinech i u nás se teprve dozvíme.

Ukázka k filmu Shin Gojira

Kdyby byl film Shin Gojira promítán i u nás, šel bys na něj do kina?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 227
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background