background - Godzilla 2: Jak to vypadá s filmem?
Godzilla 2: Jak to vypadá s filmem?

Godzilla 2: Jak to vypadá s filmem?

16. 05. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Nedávno jsme Vás informovali o tom, že se pokračování Godzilly z roku 2014 dočkáme v roce 2018. Teď je ale vše jinak a datum premiéry bylo odsunuto o něco dál. A tím špatné zprávy nekončí.

Původní datum premiéry bylo stanoveno na 8.6.2018 (u nás tedy o den dříve). To však už neplatí a studio Warner stanovilo datum nové a to 22.3.2019. Při vydání této zprávy nebyl zveřejněný důvod odsunutí premiéry filmu, ale díky zprávě, která vyšla pár dní poté, je už asi jasné, proč.

Tou další zprávou je ta, že Godzilla přišla o režiséra. Gareth Edwards (právě dokončuje první spin-off k Hvězdným Válkám) se vzdal režisérské židle, tudíž se bude muset najít režisér nový a dá se tedy předpokládát, že to bude jeden z důvodů odkladu filmu.

Pro milovníky této příšery je tu ale více než dobrá alternativa. Japonsko, kde Godzillu vymysleli, se rozhodlo natočit vlastní novou verzi s názvem Shin Gojira. Premiéru bude mít v Japonsku již toto léto. Jestli poběží v kinech i u nás se teprve dozvíme.

Ukázka k filmu Shin Gojira

Kdyby byl film Shin Gojira promítán i u nás, šel bys na něj do kina?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 227
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Valentín 2018 :) [pozor spojlery]

Valentín 2018 :) [pozor spojlery]

A je to tu. Ako náhle vyšlo DVD svetového ošialu, 50 odtieňov temnoty, objavil sa aj prvý trailer k pokračovaniu. Tretí diel nesie názov 50 odtieňov slobody. Tak uvidíme kto a čo sa oslobodí. V...

24. 08. 2017
Michaela Klempová
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background