background - Opravdu hardcore film: Hardcore Henry!
Opravdu hardcore film: Hardcore Henry!

Opravdu hardcore film: Hardcore Henry!

11. 05. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Před několika týdny byl do českých kin uveden prozatím jediný film tohoto druhu. Jedná se o film Hardcore Henry. Čím je ale tento film tak speciální? Můžeme vyzkoušet jaké to je zažít film z prvního pohledu!

Jedná se opravdu o hardcore film, jak už napovídá sám náze. Ve filmu je spoustu přestřelek, nebezpečných situací a zároveň velmi zamotaný příběh muže, co se probudí jako jakýsi robot, jež si nepamatuje svojí minulost. Při snaze vzpomenout si na něj ho ale pronásleduje spoustu lidí, protože je vzácným exemplářem.

Do filmu je také zapojena nadpřirozená síla a to konkrétně telekineze a tak je film o něco zajímavější než jen klasická přestřelka.

Film je určitě zajímavě zpracovaný jen bych pro větší zážitek ocenila možnost zhlédnout film ve 3D. Snad se v budoucnu dočkáme více takových filmových zpracování!

Anglický HD trailer

Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background