background - Opravdu hardcore film: Hardcore Henry!
Opravdu hardcore film: Hardcore Henry!

Opravdu hardcore film: Hardcore Henry!

11. 05. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Před několika týdny byl do českých kin uveden prozatím jediný film tohoto druhu. Jedná se o film Hardcore Henry. Čím je ale tento film tak speciální? Můžeme vyzkoušet jaké to je zažít film z prvního pohledu!

Jedná se opravdu o hardcore film, jak už napovídá sám náze. Ve filmu je spoustu přestřelek, nebezpečných situací a zároveň velmi zamotaný příběh muže, co se probudí jako jakýsi robot, jež si nepamatuje svojí minulost. Při snaze vzpomenout si na něj ho ale pronásleduje spoustu lidí, protože je vzácným exemplářem.

Do filmu je také zapojena nadpřirozená síla a to konkrétně telekineze a tak je film o něco zajímavější než jen klasická přestřelka.

Film je určitě zajímavě zpracovaný jen bych pro větší zážitek ocenila možnost zhlédnout film ve 3D. Snad se v budoucnu dočkáme více takových filmových zpracování!

Anglický HD trailer

Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background