background - Opravdu hardcore film: Hardcore Henry!
Opravdu hardcore film: Hardcore Henry!

Opravdu hardcore film: Hardcore Henry!

11. 05. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Před několika týdny byl do českých kin uveden prozatím jediný film tohoto druhu. Jedná se o film Hardcore Henry. Čím je ale tento film tak speciální? Můžeme vyzkoušet jaké to je zažít film z prvního pohledu!

Jedná se opravdu o hardcore film, jak už napovídá sám náze. Ve filmu je spoustu přestřelek, nebezpečných situací a zároveň velmi zamotaný příběh muže, co se probudí jako jakýsi robot, jež si nepamatuje svojí minulost. Při snaze vzpomenout si na něj ho ale pronásleduje spoustu lidí, protože je vzácným exemplářem.

Do filmu je také zapojena nadpřirozená síla a to konkrétně telekineze a tak je film o něco zajímavější než jen klasická přestřelka.

Film je určitě zajímavě zpracovaný jen bych pro větší zážitek ocenila možnost zhlédnout film ve 3D. Snad se v budoucnu dočkáme více takových filmových zpracování!

Anglický HD trailer

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background