background - Mulder a Scullyová jsou zpět!
Mulder a Scullyová jsou zpět!

Mulder a Scullyová jsou zpět!

7. 12. 2015
Iveta Macháčková
8 obrázků
5 min čtení

Třináct dlouhých let po ukončení původní série se zase můžeme těšit na hrůzu nahánějící příběhy s oblíbenými agenty. Natáčení šestidílné minisérie Akty X začalo v létě tohoto roku a premiéra je stanovena na 24. ledna 2016.

Společně s Duchovnym a Andersonovou se na scéně (nebo spíše za scénou) objeví i samotný tvůrce Chris Carter. Právě ten se nechal slyšet, že se nemusí jednat o jednorázovou akci, což znamená, že se Akta X možná nevrátí naposledy.

Setkáme se starými tvářemi, jako například s Osamělými střelci, ale i s nováčky, kterými budou agent Miller a agentka Einstein (Robbie Amell a Lauren Ambrose).

První epizoda nese název My Struggle a s největší pravděpodobností půjde o epizodu mytologickou. Zde se tedy nejspíš potkají všechny hlavní postavy: Mulder, Scully a bývalý šéf Walter Skinner.

Druhá epizoda se jmenuje Home Again. Zarytým fanouškům možná došlo, že se může jednat o volné pokračování epizody Home ze čtvrté série, která se dá považovat za jednu z nejděsivějších vůbec.

Následující epizody jsou pojmenovány Mulder and Scully Meet the Were-Monster a Babylon. U dalších zatím názvy nebyly zveřejněny.

Pokud jste ještě neviděli trailer, tak rychle zhlédnout a nezapomeňte si zaznačit v kalendáři datum 24. ledna!

Těšíte se na novou Aktu X?

Ano, je to jeden z mých oblíbených seriálů.
Ne, nikdy jsem nebyl/a jejím fanouškem.
Celkem hlasů: 16
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background