background - Mulder a Scullyová jsou zpět!
Mulder a Scullyová jsou zpět!

Mulder a Scullyová jsou zpět!

7. 12. 2015
Iveta Macháčková
8 obrázků
5 min čtení

Třináct dlouhých let po ukončení původní série se zase můžeme těšit na hrůzu nahánějící příběhy s oblíbenými agenty. Natáčení šestidílné minisérie Akty X začalo v létě tohoto roku a premiéra je stanovena na 24. ledna 2016.

Společně s Duchovnym a Andersonovou se na scéně (nebo spíše za scénou) objeví i samotný tvůrce Chris Carter. Právě ten se nechal slyšet, že se nemusí jednat o jednorázovou akci, což znamená, že se Akta X možná nevrátí naposledy.

Setkáme se starými tvářemi, jako například s Osamělými střelci, ale i s nováčky, kterými budou agent Miller a agentka Einstein (Robbie Amell a Lauren Ambrose).

První epizoda nese název My Struggle a s největší pravděpodobností půjde o epizodu mytologickou. Zde se tedy nejspíš potkají všechny hlavní postavy: Mulder, Scully a bývalý šéf Walter Skinner.

Druhá epizoda se jmenuje Home Again. Zarytým fanouškům možná došlo, že se může jednat o volné pokračování epizody Home ze čtvrté série, která se dá považovat za jednu z nejděsivějších vůbec.

Následující epizody jsou pojmenovány Mulder and Scully Meet the Were-Monster a Babylon. U dalších zatím názvy nebyly zveřejněny.

Pokud jste ještě neviděli trailer, tak rychle zhlédnout a nezapomeňte si zaznačit v kalendáři datum 24. ledna!

Těšíte se na novou Aktu X?

Ano, je to jeden z mých oblíbených seriálů.
Ne, nikdy jsem nebyl/a jejím fanouškem.
Celkem hlasů: 16
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background