background - Mulder a Scullyová jsou zpět!
Mulder a Scullyová jsou zpět!

Mulder a Scullyová jsou zpět!

7. 12. 2015
Iveta Macháčková
8 obrázků
5 min čtení

Třináct dlouhých let po ukončení původní série se zase můžeme těšit na hrůzu nahánějící příběhy s oblíbenými agenty. Natáčení šestidílné minisérie Akty X začalo v létě tohoto roku a premiéra je stanovena na 24. ledna 2016.

Společně s Duchovnym a Andersonovou se na scéně (nebo spíše za scénou) objeví i samotný tvůrce Chris Carter. Právě ten se nechal slyšet, že se nemusí jednat o jednorázovou akci, což znamená, že se Akta X možná nevrátí naposledy.

Setkáme se starými tvářemi, jako například s Osamělými střelci, ale i s nováčky, kterými budou agent Miller a agentka Einstein (Robbie Amell a Lauren Ambrose).

První epizoda nese název My Struggle a s největší pravděpodobností půjde o epizodu mytologickou. Zde se tedy nejspíš potkají všechny hlavní postavy: Mulder, Scully a bývalý šéf Walter Skinner.

Druhá epizoda se jmenuje Home Again. Zarytým fanouškům možná došlo, že se může jednat o volné pokračování epizody Home ze čtvrté série, která se dá považovat za jednu z nejděsivějších vůbec.

Následující epizody jsou pojmenovány Mulder and Scully Meet the Were-Monster a Babylon. U dalších zatím názvy nebyly zveřejněny.

Pokud jste ještě neviděli trailer, tak rychle zhlédnout a nezapomeňte si zaznačit v kalendáři datum 24. ledna!

Těšíte se na novou Aktu X?

Ano, je to jeden z mých oblíbených seriálů.
Ne, nikdy jsem nebyl/a jejím fanouškem.
Celkem hlasů: 16
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background