background - Vřískot: seriál podle známé hororové vyvražďovačky!
Vřískot: seriál podle známé hororové vyvražďovačky!

Vřískot: seriál podle známé hororové vyvražďovačky!

3. 05. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Každý minimálně alespoň slyšel o známé slashrové sérii Vříškot, kterou natočil dnes již zesnulý režisér Wes Craven. Čtvrtý díl Vříškotu se sice podle fanoušků celkem povedl, ale nevydělal peníze, které si studio představovalo, tak pátý díl nikdy nedostal zelenou. MTV ale dala fanouškům velmi dobrou alternativu. Začala vysílat seriál na motivy těchto filmů.

Příběh nás opět zavede do malého městečka, kde se rozjede série vražd místních puberťáků. Vraždí maskovaný zabiják. Pod maskou může být kdokoliv. Prostě typycký motiv Vříškotu. První série byla na MTV odvysílána minulé léto. Druhá přijde o něco dříve a to už 30. května 2016, takže ten kdo nestihl první sérii má ještě čas jí celou zkouknout před začátkém druhé!

Tvůrci slibují ještě větší nářez, než v první sérii, více vražd a více šokujících odhalení. Objevilo se dokonce pár informací, které mluví o propojení s filmovou sérií Vřískotu. Jak to celé tedy bude se dozvíme již za necelý měsíc!

Pro ty, kteří již první sérii viděli, přikládám první promo videa k druhé. Pro ty, co ji neviděli pozor, video obsahuje spoilery o tom, kdo je vrah v první sérii.

Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background