background - Vřískot: seriál podle známé hororové vyvražďovačky!
Vřískot: seriál podle známé hororové vyvražďovačky!

Vřískot: seriál podle známé hororové vyvražďovačky!

3. 05. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Každý minimálně alespoň slyšel o známé slashrové sérii Vříškot, kterou natočil dnes již zesnulý režisér Wes Craven. Čtvrtý díl Vříškotu se sice podle fanoušků celkem povedl, ale nevydělal peníze, které si studio představovalo, tak pátý díl nikdy nedostal zelenou. MTV ale dala fanouškům velmi dobrou alternativu. Začala vysílat seriál na motivy těchto filmů.

Příběh nás opět zavede do malého městečka, kde se rozjede série vražd místních puberťáků. Vraždí maskovaný zabiják. Pod maskou může být kdokoliv. Prostě typycký motiv Vříškotu. První série byla na MTV odvysílána minulé léto. Druhá přijde o něco dříve a to už 30. května 2016, takže ten kdo nestihl první sérii má ještě čas jí celou zkouknout před začátkém druhé!

Tvůrci slibují ještě větší nářez, než v první sérii, více vražd a více šokujících odhalení. Objevilo se dokonce pár informací, které mluví o propojení s filmovou sérií Vřískotu. Jak to celé tedy bude se dozvíme již za necelý měsíc!

Pro ty, kteří již první sérii viděli, přikládám první promo videa k druhé. Pro ty, co ji neviděli pozor, video obsahuje spoilery o tom, kdo je vrah v první sérii.

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background