background - Vřískot: seriál podle známé hororové vyvražďovačky!
Vřískot: seriál podle známé hororové vyvražďovačky!

Vřískot: seriál podle známé hororové vyvražďovačky!

3. 05. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Každý minimálně alespoň slyšel o známé slashrové sérii Vříškot, kterou natočil dnes již zesnulý režisér Wes Craven. Čtvrtý díl Vříškotu se sice podle fanoušků celkem povedl, ale nevydělal peníze, které si studio představovalo, tak pátý díl nikdy nedostal zelenou. MTV ale dala fanouškům velmi dobrou alternativu. Začala vysílat seriál na motivy těchto filmů.

Příběh nás opět zavede do malého městečka, kde se rozjede série vražd místních puberťáků. Vraždí maskovaný zabiják. Pod maskou může být kdokoliv. Prostě typycký motiv Vříškotu. První série byla na MTV odvysílána minulé léto. Druhá přijde o něco dříve a to už 30. května 2016, takže ten kdo nestihl první sérii má ještě čas jí celou zkouknout před začátkém druhé!

Tvůrci slibují ještě větší nářez, než v první sérii, více vražd a více šokujících odhalení. Objevilo se dokonce pár informací, které mluví o propojení s filmovou sérií Vřískotu. Jak to celé tedy bude se dozvíme již za necelý měsíc!

Pro ty, kteří již první sérii viděli, přikládám první promo videa k druhé. Pro ty, co ji neviděli pozor, video obsahuje spoilery o tom, kdo je vrah v první sérii.

Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background