background - Útěk z vězení se vrací!
Útěk z vězení se vrací!

Útěk z vězení se vrací!

1. 05. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
6 min čtení

TV Line uvedla, že již už poměrně dlouho pracuje na oživení tohoto seriálu, ve kterém v hlavní roli vystoupil Wentworth Miller (Michael) a Dominic Purcell (Lincoln) a mohli jsme je tak vidět na svých televizních obrazovkách od roku 2005 do roku 2009. Také uvedla, že se bude jednat o limitovanou záležitost a že dojde ke znovuspojení právě této herecké dvojice, protože bez nich by to doopravdy nebylo ono.

Kromě toho mála, co jsem zde již napsal, již není moc, co by se dalo napsat dále, protože na povrch se mnoho informací nedostává. Jediná věc, kterou tvůrci seriálu ještě uvedli bylo, že seriál přejde smrt Michaela Scofielda, ke které došlo v posledním díle s názvem The Final Break. Budou se snažit podat logické vysvětlení, proč k jeho smrti nedošlo a možná se dočkáme i tzv. time leap. Nadále můžeme očekávat návrat těchto herců: Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Robert Knepper (Theodor Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alex Mahone).

Herci Miller a Purcell si spolu nedávno zahráli v seriálu The Flash, kde hráli dva velmi známé zločince z komiksů od DC. Miller jako Leonard Snart, který je také známý pod přezdívkou Captain Cold a Purcell jako Mick Rory, který je zase přezdíván Heat Wave.

Budeme si muset počkat až seriál bude dokončen, protože do té doby se toho moc nedozvíme a Fox k tomu samozřejmě nechce nic moc říct. Pro fanoušky můžu doporučit sledovat instagram @DominicPurcell, kam často přidává posty o aktuálním dění.

Zde oficiální trailer:

Těšíš se na novou sérii Útěk z vězení?

Ano
Nevím
Ne
Celkem hlasů: 247
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background