background - Útěk z vězení se vrací!
Útěk z vězení se vrací!

Útěk z vězení se vrací!

1. 05. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
6 min čtení

TV Line uvedla, že již už poměrně dlouho pracuje na oživení tohoto seriálu, ve kterém v hlavní roli vystoupil Wentworth Miller (Michael) a Dominic Purcell (Lincoln) a mohli jsme je tak vidět na svých televizních obrazovkách od roku 2005 do roku 2009. Také uvedla, že se bude jednat o limitovanou záležitost a že dojde ke znovuspojení právě této herecké dvojice, protože bez nich by to doopravdy nebylo ono.

Kromě toho mála, co jsem zde již napsal, již není moc, co by se dalo napsat dále, protože na povrch se mnoho informací nedostává. Jediná věc, kterou tvůrci seriálu ještě uvedli bylo, že seriál přejde smrt Michaela Scofielda, ke které došlo v posledním díle s názvem The Final Break. Budou se snažit podat logické vysvětlení, proč k jeho smrti nedošlo a možná se dočkáme i tzv. time leap. Nadále můžeme očekávat návrat těchto herců: Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Robert Knepper (Theodor Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alex Mahone).

Herci Miller a Purcell si spolu nedávno zahráli v seriálu The Flash, kde hráli dva velmi známé zločince z komiksů od DC. Miller jako Leonard Snart, který je také známý pod přezdívkou Captain Cold a Purcell jako Mick Rory, který je zase přezdíván Heat Wave.

Budeme si muset počkat až seriál bude dokončen, protože do té doby se toho moc nedozvíme a Fox k tomu samozřejmě nechce nic moc říct. Pro fanoušky můžu doporučit sledovat instagram @DominicPurcell, kam často přidává posty o aktuálním dění.

Zde oficiální trailer:

Těšíš se na novou sérii Útěk z vězení?

Ano
Nevím
Ne
Celkem hlasů: 247
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background