background - Sherlock Holmes 3 se vrátí velmi brzy!
Sherlock Holmes 3 se vrátí velmi brzy!

Sherlock Holmes 3 se vrátí velmi brzy!

24. 04. 2016
Matouš Dvořák
1 obrázků
8 min čtení

Je to už osm roků, co Robert Downey Jr. pravidelně hraje Tonyho Starka v sérii filmů Iron Man. Nicméně to není jediná filmová franšíza, do které se během posledních let zapletl. Již dvakrát si zahrál roli ve filmu o jednom z nejvýznamnějších fiktivních charakterů z dílny Arthura C. Doyla. Ano, samozřejmě je tu řeč o Sherlocku Holmesovi.

V jednom z rozhovorů se Downey zmínil o tom, že pokaždé když navštíví Londýn, tak se snaží sejít se s Guyem Ritchiem, režísérem filmů o Sherlockovi. Když byl následně reportérem otázán, zda-li se jejich schůze také týkají Sherlocka Holmese 3, Downeyho odpověď byla, že je to jeden z hlavních předmětů jejich diskuzí.

„We’re talking about it right now. NOW. I can’t wait. … We can do some preliminary stuff. … I know Guy Ritchie loves me as much as I love him – and he damn well should. When we’re making those Sherlock movies it is off the hook. We’ll attempt to make one this year. It really is a big deal to go and do those movies. I’m tired all the time, but I’m excited about it.“

Minulý rok se na veřejnost dostala zpráva o tom, že se už začalo pracovat na skriptu, podle kterého se nový Sherlock bude natáčet, zprávy o ději se ale nevyskytly žádné. Vlastně ani o natáčení se hodně dlouhou dobu nic nevědělo a až v posledních pár dnech se začaly vyskytovat informace, že už je skript pravděpodobně hotový a dalo by se začít s přípravami nového filmu. Pokud by všechno šlo tak jak má, s natáčením by se dalo začít již letos a nového filmu bychom se dočkali přibližně v polovině až koncem roku příštího.

Oba předešlé filmy vydělaly něco přes půl miliardy dolarů, což je dost na to, aby to do třetice zkusili ještě jednou. Protože, proč ne? Guy Ritchie nyní dokončuje práci na filmu King Arthur a jakmile s ním skončí, dá se očekávat, že se okamžitě bude chtít vrhnout na nový projekt, jak je u něj zvykem. Je tedy otázka, kolik bude mít Robert Downey času na práci na Sherlockovi, předtím než bude potřeba na natáčení ve studiích Marvelu, kvůli filmu Avengers: Infinity War - 1. část. Já osobně tedy doufám, že to nějak zvládnou zařídit a že sám Downey upřednostní velkolepého Sherlocka Holmese před další superhrdinskou podívanou, kterých už je v dnešní době až příliš.

Sherlock Holmes 3?

Super, těším se!
Proč ne?!
Proč jo?!
Celý tento projekt jde mimo mě.
Celkem hlasů: 764
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background