background - Jaká je budoucnost Hry o Trůny?
Jaká je budoucnost Hry o Trůny?

Jaká je budoucnost Hry o Trůny?

23. 04. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Fanoušci už se nemohou dočkat příštího týdne, kdy se na televizní obrazovky vrátí v již šesté sérii nejoblíbenější seriál součastnosti Hra o Trůny . I přesto, že seriál je rozjetý na maximum, tvůrci už teď vědí, kdy skončí. A bude to poměrně brzy.

Každému je asi jasné, že náklady seriálu jsou na televizní projekt obrovské. Je tedy samozřejmé, že tvůrci sériálu si každý svůj krok předem rozmyslí. Před pár dny popsali budoucnost seriálu, která fanoušky nejspíše zklame.

Šestá série bude mít normálně deset dílů, jak jsem zvyklí do teď. Od sedmé série by ale měla přijít změna, protože tvůrci mluvili už pouze o třinácti epizodách seriálu. Sedm z nich pro sedmou sérii a šest pro poslední osmou sérii. O tom, jestli délka epizod zůstane stejná, nebo bude dělší, se nemluvilo.

Samozřejmě je stále několik variant, jak seriál bude pokračovat. Několikrát byl zmíněn i film, který by měl celou Píseň ledu a ohně uzavřít. Teď už jen doufat, že tvůrci zvolí tu nejlepší možnou variantu.

Bral bys jako uzavření celého seriálu samostatný film?

Ano, určitě!
Ne, raději další sérii.
Nevadí mi ani jedna z variant.
Celkem hlasů: 406
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background