background - Jaká je budoucnost Hry o Trůny?
Jaká je budoucnost Hry o Trůny?

Jaká je budoucnost Hry o Trůny?

23. 04. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Fanoušci už se nemohou dočkat příštího týdne, kdy se na televizní obrazovky vrátí v již šesté sérii nejoblíbenější seriál součastnosti Hra o Trůny . I přesto, že seriál je rozjetý na maximum, tvůrci už teď vědí, kdy skončí. A bude to poměrně brzy.

Každému je asi jasné, že náklady seriálu jsou na televizní projekt obrovské. Je tedy samozřejmé, že tvůrci sériálu si každý svůj krok předem rozmyslí. Před pár dny popsali budoucnost seriálu, která fanoušky nejspíše zklame.

Šestá série bude mít normálně deset dílů, jak jsem zvyklí do teď. Od sedmé série by ale měla přijít změna, protože tvůrci mluvili už pouze o třinácti epizodách seriálu. Sedm z nich pro sedmou sérii a šest pro poslední osmou sérii. O tom, jestli délka epizod zůstane stejná, nebo bude dělší, se nemluvilo.

Samozřejmě je stále několik variant, jak seriál bude pokračovat. Několikrát byl zmíněn i film, který by měl celou Píseň ledu a ohně uzavřít. Teď už jen doufat, že tvůrci zvolí tu nejlepší možnou variantu.

Bral bys jako uzavření celého seriálu samostatný film?

Ano, určitě!
Ne, raději další sérii.
Nevadí mi ani jedna z variant.
Celkem hlasů: 406
Filmové Nezmysly #14: Sex

Filmové Nezmysly #14: Sex

Je tu ďalší diel Filmových Nezmyslov, kde si pripomenieme pár nonsensov z filmov a seriálov ohľadne sexu. Samozrejme nečakajte detailne opisy a pridané ukážky ako to vyzerá v reáli ;). Sex je čím...

13. 02. 2018
Matej Peniaško
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background