background - Jaká je budoucnost Hry o Trůny?
Jaká je budoucnost Hry o Trůny?

Jaká je budoucnost Hry o Trůny?

23. 04. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Fanoušci už se nemohou dočkat příštího týdne, kdy se na televizní obrazovky vrátí v již šesté sérii nejoblíbenější seriál součastnosti Hra o Trůny . I přesto, že seriál je rozjetý na maximum, tvůrci už teď vědí, kdy skončí. A bude to poměrně brzy.

Každému je asi jasné, že náklady seriálu jsou na televizní projekt obrovské. Je tedy samozřejmé, že tvůrci sériálu si každý svůj krok předem rozmyslí. Před pár dny popsali budoucnost seriálu, která fanoušky nejspíše zklame.

Šestá série bude mít normálně deset dílů, jak jsem zvyklí do teď. Od sedmé série by ale měla přijít změna, protože tvůrci mluvili už pouze o třinácti epizodách seriálu. Sedm z nich pro sedmou sérii a šest pro poslední osmou sérii. O tom, jestli délka epizod zůstane stejná, nebo bude dělší, se nemluvilo.

Samozřejmě je stále několik variant, jak seriál bude pokračovat. Několikrát byl zmíněn i film, který by měl celou Píseň ledu a ohně uzavřít. Teď už jen doufat, že tvůrci zvolí tu nejlepší možnou variantu.

Bral bys jako uzavření celého seriálu samostatný film?

Ano, určitě!
Ne, raději další sérii.
Nevadí mi ani jedna z variant.
Celkem hlasů: 405
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background