background - Gods of Egypt: Jaime - králokat jak ho ještě neznáte!
Gods of Egypt: Jaime - králokat jak ho ještě neznáte!

Gods of Egypt: Jaime - králokat jak ho ještě neznáte!

3. 12. 2015
Jakub Jandát
4 obrázků
4 min čtení

Aby těch mytologických filmů nebylo málo, tak se režisér kutlovních filmů jako "Vrána" nebo "Smrtihlav", Alex Proyas rozhodl, že natočí vysoko rozpočtový film o egyptských bozích. Proyas se sám narodil v Africe, a tímto filmem chce dokázat, že Afrika není jenom o velbloudech a písku, ale i o vznešené a velkolepé minulosti.

Jak již bylo zmíňeno, tak film má opravdu velký rozpočet (140 miliónů dolarů), takže se není čemu divit, že bude napěchován speciálními efekty. Hlavní roli si zde střihne Nikolaj Coster-Waldau jako bůh Horus, který byl připraven o oči jiným bohem - Setem (Gerard Butler), jenž se v době temna rozhodl pro sebe urvat trůn. Horuse se po nějakém čase rozhodne vyhledat smrtelník Bek (Brenton Thwaites), a společně s bohyní Hathor (Elodie Yung), hodlají svrhnout Seta z trůnu, a obnovit mír v zemi.

Alespoň to vyplývá ze 2minutového traileru, který se snad celý odehrává před zeleným plátnem. Zda-li je to dobře nebo špatně? O tom se přesvědčíme již 26. února 2016 u nás v kinech.

Česky dabovaný trailer bohužel nevyšel, ale určitě se máme na co těšit. Jde vidět, že si na efektech dali tvůrci opravdu záležet. A co říkáte vy na filmy přecpané efekty? Anketa níže.

Co říkáte na filmy přecpané efekty?

Líbí se mi
Nevadí mi
Nemám je rád
Celkem hlasů: 104
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background