background - Gods of Egypt: Jaime - králokat jak ho ještě neznáte!
Gods of Egypt: Jaime - králokat jak ho ještě neznáte!

Gods of Egypt: Jaime - králokat jak ho ještě neznáte!

3. 12. 2015
Jakub Jandát
4 obrázků
4 min čtení

Aby těch mytologických filmů nebylo málo, tak se režisér kutlovních filmů jako "Vrána" nebo "Smrtihlav", Alex Proyas rozhodl, že natočí vysoko rozpočtový film o egyptských bozích. Proyas se sám narodil v Africe, a tímto filmem chce dokázat, že Afrika není jenom o velbloudech a písku, ale i o vznešené a velkolepé minulosti.

Jak již bylo zmíňeno, tak film má opravdu velký rozpočet (140 miliónů dolarů), takže se není čemu divit, že bude napěchován speciálními efekty. Hlavní roli si zde střihne Nikolaj Coster-Waldau jako bůh Horus, který byl připraven o oči jiným bohem - Setem (Gerard Butler), jenž se v době temna rozhodl pro sebe urvat trůn. Horuse se po nějakém čase rozhodne vyhledat smrtelník Bek (Brenton Thwaites), a společně s bohyní Hathor (Elodie Yung), hodlají svrhnout Seta z trůnu, a obnovit mír v zemi.

Alespoň to vyplývá ze 2minutového traileru, který se snad celý odehrává před zeleným plátnem. Zda-li je to dobře nebo špatně? O tom se přesvědčíme již 26. února 2016 u nás v kinech.

Česky dabovaný trailer bohužel nevyšel, ale určitě se máme na co těšit. Jde vidět, že si na efektech dali tvůrci opravdu záležet. A co říkáte vy na filmy přecpané efekty? Anketa níže.

Co říkáte na filmy přecpané efekty?

Líbí se mi
Nevadí mi
Nemám je rád
Celkem hlasů: 104
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background