background - Gods of Egypt: Jaime - králokat jak ho ještě neznáte!
Gods of Egypt: Jaime - králokat jak ho ještě neznáte!

Gods of Egypt: Jaime - králokat jak ho ještě neznáte!

3. 12. 2015
Jakub Jandát
4 obrázků
4 min čtení

Aby těch mytologických filmů nebylo málo, tak se režisér kutlovních filmů jako "Vrána" nebo "Smrtihlav", Alex Proyas rozhodl, že natočí vysoko rozpočtový film o egyptských bozích. Proyas se sám narodil v Africe, a tímto filmem chce dokázat, že Afrika není jenom o velbloudech a písku, ale i o vznešené a velkolepé minulosti.

Jak již bylo zmíňeno, tak film má opravdu velký rozpočet (140 miliónů dolarů), takže se není čemu divit, že bude napěchován speciálními efekty. Hlavní roli si zde střihne Nikolaj Coster-Waldau jako bůh Horus, který byl připraven o oči jiným bohem - Setem (Gerard Butler), jenž se v době temna rozhodl pro sebe urvat trůn. Horuse se po nějakém čase rozhodne vyhledat smrtelník Bek (Brenton Thwaites), a společně s bohyní Hathor (Elodie Yung), hodlají svrhnout Seta z trůnu, a obnovit mír v zemi.

Alespoň to vyplývá ze 2minutového traileru, který se snad celý odehrává před zeleným plátnem. Zda-li je to dobře nebo špatně? O tom se přesvědčíme již 26. února 2016 u nás v kinech.

Česky dabovaný trailer bohužel nevyšel, ale určitě se máme na co těšit. Jde vidět, že si na efektech dali tvůrci opravdu záležet. A co říkáte vy na filmy přecpané efekty? Anketa níže.

Co říkáte na filmy přecpané efekty?

Líbí se mi
Nevadí mi
Nemám je rád
Celkem hlasů: 105
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background