background - Gods of Egypt: Jaime - králokat jak ho ještě neznáte!
Gods of Egypt: Jaime - králokat jak ho ještě neznáte!

Gods of Egypt: Jaime - králokat jak ho ještě neznáte!

3. 12. 2015
Jakub Jandát
4 obrázků
4 min čtení

Aby těch mytologických filmů nebylo málo, tak se režisér kutlovních filmů jako "Vrána" nebo "Smrtihlav", Alex Proyas rozhodl, že natočí vysoko rozpočtový film o egyptských bozích. Proyas se sám narodil v Africe, a tímto filmem chce dokázat, že Afrika není jenom o velbloudech a písku, ale i o vznešené a velkolepé minulosti.

Jak již bylo zmíňeno, tak film má opravdu velký rozpočet (140 miliónů dolarů), takže se není čemu divit, že bude napěchován speciálními efekty. Hlavní roli si zde střihne Nikolaj Coster-Waldau jako bůh Horus, který byl připraven o oči jiným bohem - Setem (Gerard Butler), jenž se v době temna rozhodl pro sebe urvat trůn. Horuse se po nějakém čase rozhodne vyhledat smrtelník Bek (Brenton Thwaites), a společně s bohyní Hathor (Elodie Yung), hodlají svrhnout Seta z trůnu, a obnovit mír v zemi.

Alespoň to vyplývá ze 2minutového traileru, který se snad celý odehrává před zeleným plátnem. Zda-li je to dobře nebo špatně? O tom se přesvědčíme již 26. února 2016 u nás v kinech.

Česky dabovaný trailer bohužel nevyšel, ale určitě se máme na co těšit. Jde vidět, že si na efektech dali tvůrci opravdu záležet. A co říkáte vy na filmy přecpané efekty? Anketa níže.

Co říkáte na filmy přecpané efekty?

Líbí se mi
Nevadí mi
Nemám je rád
Celkem hlasů: 106
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background