background - Jump Street + Muži v černém = MIB 23?!
Jump Street + Muži v černém = MIB 23?!

Jump Street + Muži v černém = MIB 23?!

17. 04. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
3 min čtení

Dva roky zpátky v prosinci 2014 když došlo k hackerskému útoku na studio Sony, byly odhaleny nejrůznější informace. Jednou z nich bylo, že se uvažuje o crossoveru [spojení] dvou velmi známých filmových sérií v jednu. Z názvu článku už jde poznat, že se jedná o spojení série filmů Muži v černém a série filmů z Jump Street. Na letošním CinemaConu bylo také odhaleno logo tohoto projektu a tím byl i potvrzen.

V tuto chvíli víme o tomto projektu jen velmi málo, jediné co se dá očekávat jsou herecká zastoupení jednotlivých charakterů- Jonah Hill a Channing Tatum za Jump Street, ale s největší pravděpodobností už ne Will Smith a Tommy Lee Jones za MIB. Snímek by měl režírovat pravděpodobně James Bobin, který se proslavil např. filmem The Muppets.

Bohužel to je zatím všechno, co se o projektu dá zjistit, ale do budoucna se dá očekávat další únik informací, jehož výsledek spolehlivě najdeš na na našem webu MafiaCinema.

Crossover MIB 23...

Zní to skvěle... určitě se půjdu podívat i do kina.
Spíše se podívám, třeba to bude dobré.
Pokud bude čas, tak se třeba podívám, ale spíš ne.
Vůbec mě to nezajímá.
Celkem hlasů: 443
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background