background - Jump Street + Muži v černém = MIB 23?!
Jump Street + Muži v černém = MIB 23?!

Jump Street + Muži v černém = MIB 23?!

17. 04. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
3 min čtení

Dva roky zpátky v prosinci 2014 když došlo k hackerskému útoku na studio Sony, byly odhaleny nejrůznější informace. Jednou z nich bylo, že se uvažuje o crossoveru [spojení] dvou velmi známých filmových sérií v jednu. Z názvu článku už jde poznat, že se jedná o spojení série filmů Muži v černém a série filmů z Jump Street. Na letošním CinemaConu bylo také odhaleno logo tohoto projektu a tím byl i potvrzen.

V tuto chvíli víme o tomto projektu jen velmi málo, jediné co se dá očekávat jsou herecká zastoupení jednotlivých charakterů- Jonah Hill a Channing Tatum za Jump Street, ale s největší pravděpodobností už ne Will Smith a Tommy Lee Jones za MIB. Snímek by měl režírovat pravděpodobně James Bobin, který se proslavil např. filmem The Muppets.

Bohužel to je zatím všechno, co se o projektu dá zjistit, ale do budoucna se dá očekávat další únik informací, jehož výsledek spolehlivě najdeš na na našem webu MafiaCinema.

Crossover MIB 23...

Zní to skvěle... určitě se půjdu podívat i do kina.
Spíše se podívám, třeba to bude dobré.
Pokud bude čas, tak se třeba podívám, ale spíš ne.
Vůbec mě to nezajímá.
Celkem hlasů: 443
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background