background - Jump Street + Muži v černém = MIB 23?!
Jump Street + Muži v černém = MIB 23?!

Jump Street + Muži v černém = MIB 23?!

17. 04. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
3 min čtení

Dva roky zpátky v prosinci 2014 když došlo k hackerskému útoku na studio Sony, byly odhaleny nejrůznější informace. Jednou z nich bylo, že se uvažuje o crossoveru [spojení] dvou velmi známých filmových sérií v jednu. Z názvu článku už jde poznat, že se jedná o spojení série filmů Muži v černém a série filmů z Jump Street. Na letošním CinemaConu bylo také odhaleno logo tohoto projektu a tím byl i potvrzen.

V tuto chvíli víme o tomto projektu jen velmi málo, jediné co se dá očekávat jsou herecká zastoupení jednotlivých charakterů- Jonah Hill a Channing Tatum za Jump Street, ale s největší pravděpodobností už ne Will Smith a Tommy Lee Jones za MIB. Snímek by měl režírovat pravděpodobně James Bobin, který se proslavil např. filmem The Muppets.

Bohužel to je zatím všechno, co se o projektu dá zjistit, ale do budoucna se dá očekávat další únik informací, jehož výsledek spolehlivě najdeš na na našem webu MafiaCinema.

Crossover MIB 23...

Zní to skvěle... určitě se půjdu podívat i do kina.
Spíše se podívám, třeba to bude dobré.
Pokud bude čas, tak se třeba podívám, ale spíš ne.
Vůbec mě to nezajímá.
Celkem hlasů: 443
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background