background - Stanou se nové Spielbergovi filmy kultovními nebo nás čeká propadák?
Stanou se nové Spielbergovi filmy kultovními nebo nás čeká propadák?

Stanou se nové Spielbergovi filmy kultovními nebo nás čeká propadák?

16. 04. 2016
Pavel Horníček
0 obrázků
5 min čtení

Steven Spielber, vítěz dvou Oscarů za filmy Schindlerův seznam (Schindler's List) a Zachraňte vojína Ryana (Saving Private Ryan), má teď hodně napilno. Chystá totiž několik nových projektů, které vypadají rozhodně zajímavě. Měli bychom se tak v průběhu dalších let dočkat čerstvých kultovních snímků.

První z nich je fantasy, Obr Dobr (The Big Friendly Giant). Ten jde do kin už 30. června 2016. Film je natočen na motivy stejnojmené dětské knihy od spisovatele Roalda Dahla. Stejně jako Obra Dobra přivedl tento brit na svět i mnohem známější dílo a to Karlík a továrna na čokoládu (Charlie and the Chocolate Factory). Další snímek, který Spielberg vypustí do světa bude Ready Player One.

Půjde o sci-fi, odehrávající se v roce 2045, kdy se svět utápí v ekonomické a energetické krizi. Zde je premiéra stanovena na 29. března 2018. Následuje adaptace románu Kidnapping of Edgardo Mortara. Hlavním hrdinou je židovský chlapec, kterého unesou a vychovají z něho katolického kněze. Papeže Pia IX., jenž má v příběhu stěžejní roli, si zahraje čerstvý držitel Oscara Mark Rylance. Datum premiéry zatím není známý. No a to nejlepší na konec! Pátý díl Indiana Jonese a herecké výkony Harrisona Forda. U něj se očekává premiéra 19. července 2019. Doufejme tedy, že vše vyjde jak má a dočkáme se skvělého filmového nášupu!

Zdroj: ČSFD

Máte rádi filmy Stevena Spielberga?

Ano, miluji jeho filmy, jsou pro mně jedny z nejlepších
Docela ano, natočil dost dobrých filmů
Moc mě nebaví, až na vyjímky
Vůbec mě nebaví
Celkem hlasů: 101
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background