background - Jak to dopadne, když se potkají cesty dvojníků?!
Jak to dopadne, když se potkají cesty dvojníků?!

Jak to dopadne, když se potkají cesty dvojníků?!

11. 04. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Česká komedie Dvojníci, která právě teď běží v českých kinech, představuje příběh o tom, co se stane, když se potkají dvě osoby se stejným vzhledem, ale s úplně odlišným životem.

Hlavní roli dvojníků ve filmu ztvárnil Ondřej Sokol, v dalších rolích se objevili hereci Jakub Kohák,Petr Nárožný a herečky Jitka Schneiderová a Simona Krainová.

Ve filmu čirou náhodou dojde k záměně dvou osob. Zloděje Honzi Rambouska a profesora na gymnáziu Richarda Prospala.

Následuje sled nečekaných událostí, ve kterých jeden za druhého odnese jeho problémy a velmi obtížně se pak snaží dokázat, kdo je vlastně kdo, co se stalo a jak se vrátit zpět ke svému původnímu životu.

Musím uznat, že tato komedie mě hodně překvapila, film mě díky traileru zaujal natolik, že jsem se vydala do kina a opravdu to stálo za to.

Ve filmu se objevovalo spoustu humorných situací a nedorozumění. Pokud hledáte oddechový film, při kterém se chcete zasmát, rozhodně doporučuji na něj zajít!

Trailer HD

Vydáte se taky na film Dvojníci do kina?

Ano.
Ne.
Už jsem film viděl/a.
Celkem hlasů: 30
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background