background - Jak to dopadne, když se potkají cesty dvojníků?!
Jak to dopadne, když se potkají cesty dvojníků?!

Jak to dopadne, když se potkají cesty dvojníků?!

11. 04. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Česká komedie Dvojníci, která právě teď běží v českých kinech, představuje příběh o tom, co se stane, když se potkají dvě osoby se stejným vzhledem, ale s úplně odlišným životem.

Hlavní roli dvojníků ve filmu ztvárnil Ondřej Sokol, v dalších rolích se objevili hereci Jakub Kohák,Petr Nárožný a herečky Jitka Schneiderová a Simona Krainová.

Ve filmu čirou náhodou dojde k záměně dvou osob. Zloděje Honzi Rambouska a profesora na gymnáziu Richarda Prospala.

Následuje sled nečekaných událostí, ve kterých jeden za druhého odnese jeho problémy a velmi obtížně se pak snaží dokázat, kdo je vlastně kdo, co se stalo a jak se vrátit zpět ke svému původnímu životu.

Musím uznat, že tato komedie mě hodně překvapila, film mě díky traileru zaujal natolik, že jsem se vydala do kina a opravdu to stálo za to.

Ve filmu se objevovalo spoustu humorných situací a nedorozumění. Pokud hledáte oddechový film, při kterém se chcete zasmát, rozhodně doporučuji na něj zajít!

Trailer HD

Vydáte se taky na film Dvojníci do kina?

Ano.
Ne.
Už jsem film viděl/a.
Celkem hlasů: 30
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background