background - Jak to dopadne, když se potkají cesty dvojníků?!
Jak to dopadne, když se potkají cesty dvojníků?!

Jak to dopadne, když se potkají cesty dvojníků?!

11. 04. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Česká komedie Dvojníci, která právě teď běží v českých kinech, představuje příběh o tom, co se stane, když se potkají dvě osoby se stejným vzhledem, ale s úplně odlišným životem.

Hlavní roli dvojníků ve filmu ztvárnil Ondřej Sokol, v dalších rolích se objevili hereci Jakub Kohák,Petr Nárožný a herečky Jitka Schneiderová a Simona Krainová.

Ve filmu čirou náhodou dojde k záměně dvou osob. Zloděje Honzi Rambouska a profesora na gymnáziu Richarda Prospala.

Následuje sled nečekaných událostí, ve kterých jeden za druhého odnese jeho problémy a velmi obtížně se pak snaží dokázat, kdo je vlastně kdo, co se stalo a jak se vrátit zpět ke svému původnímu životu.

Musím uznat, že tato komedie mě hodně překvapila, film mě díky traileru zaujal natolik, že jsem se vydala do kina a opravdu to stálo za to.

Ve filmu se objevovalo spoustu humorných situací a nedorozumění. Pokud hledáte oddechový film, při kterém se chcete zasmát, rozhodně doporučuji na něj zajít!

Trailer HD

Vydáte se taky na film Dvojníci do kina?

Ano.
Ne.
Už jsem film viděl/a.
Celkem hlasů: 30
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background