background - Jak to dopadne, když se potkají cesty dvojníků?!
Jak to dopadne, když se potkají cesty dvojníků?!

Jak to dopadne, když se potkají cesty dvojníků?!

11. 04. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Česká komedie Dvojníci, která právě teď běží v českých kinech, představuje příběh o tom, co se stane, když se potkají dvě osoby se stejným vzhledem, ale s úplně odlišným životem.

Hlavní roli dvojníků ve filmu ztvárnil Ondřej Sokol, v dalších rolích se objevili hereci Jakub Kohák,Petr Nárožný a herečky Jitka Schneiderová a Simona Krainová.

Ve filmu čirou náhodou dojde k záměně dvou osob. Zloděje Honzi Rambouska a profesora na gymnáziu Richarda Prospala.

Následuje sled nečekaných událostí, ve kterých jeden za druhého odnese jeho problémy a velmi obtížně se pak snaží dokázat, kdo je vlastně kdo, co se stalo a jak se vrátit zpět ke svému původnímu životu.

Musím uznat, že tato komedie mě hodně překvapila, film mě díky traileru zaujal natolik, že jsem se vydala do kina a opravdu to stálo za to.

Ve filmu se objevovalo spoustu humorných situací a nedorozumění. Pokud hledáte oddechový film, při kterém se chcete zasmát, rozhodně doporučuji na něj zajít!

Trailer HD

Vydáte se taky na film Dvojníci do kina?

Ano.
Ne.
Už jsem film viděl/a.
Celkem hlasů: 30
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background