background - Ne měli, ale viděli jste Husí kůži?
Ne měli, ale viděli jste Husí kůži?

Ne měli, ale viděli jste Husí kůži?

20. 04. 2016
Renata Králová
0 obrázků
8 min čtení

Film Husí kůže byl uveden do kin už v říjnu loňského roku, to ale nebrání ničemu, aby jste mohli zažít Husí kůži ještě teď!

Film režíroval Rob Letterman, knižní předlohou pro film byly série knih Goosebumps (Husí kůže). Ve filmu byli do hlavní role obsazeni Jack Black, Dylan Minnette a Odeya Rush.

V tomto dobrodružném filmu se dozvíte jak moc vaše minulost dokáže ovlivnit vaši budoucnost.

Zach se přestěhuje z velkoměsta do maloměsta a na první dojem se zdá, že se přestěhoval do nudné čtvrti, kde se neděje nic zajímavého. Dokud však nepotká svoji tajemnou sousedku Hannah, která studuje doma spolu se svým velice záhadným otcem, který Zachovi zakazuje se s Hannah vídat.

Jednoho dne večer však Zach zaslechne z domu Hannah strašný křik a tak si dle toho, jak se otec Hanny jeví myslí, že se jedná o domácí násilí a tak společně s policií prozkoumají dům. Nenajdou nic podezřelého, ale Zachovi to stejně celé vrtá hlavou.

Takže i přesto, že má přísný zákaz od otce Hanny se s ni vídat, vydá se jednoho dne tajně večer do domu. Nastražené pasti ve sklepě ho moc nepřesvědčí, že se v domě neděje nic neobvyklého, ale i tak se spolu s kamarádem vydají do domu, aby všemu přišli na kloub.

Podaří se jim dojít až do přízemí domu, kde objeví knihovnu se spoustou knih plných tajemných příběhů o všelijakých příšerách. Nešťastnou náhodou se však jedna z knih otevře a uprchne z ní obrovský Yetti, který se snaží Zacha a jeho kamaráda zabít.

Shodou náhod se otevře ještě několik dalších knih a uprchnou další příšery. Jediným způsobem je zavřít je zpátky do knih. To však ale znemožňuje skutečnost, že byl z knihy vypuštěn chlapec, který postupně vypouští další a další příšery z ostatních knih.

Jak celý tento dobrodružný příběh vám neprozradím, ale doporučuji se na film podívat, pokud hledáte film s přísně tajnou záhadou, trochou toho rodinného dramatu a trochou těch děsivých příšer a klaunů.

Trailer HD CZ dabing

Viděli jste film Husí kůže?

Ano.
Ne.
Celkem hlasů: 63
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background