background - Ne měli, ale viděli jste Husí kůži?
Ne měli, ale viděli jste Husí kůži?

Ne měli, ale viděli jste Husí kůži?

20. 04. 2016
Renata Králová
0 obrázků
8 min čtení

Film Husí kůže byl uveden do kin už v říjnu loňského roku, to ale nebrání ničemu, aby jste mohli zažít Husí kůži ještě teď!

Film režíroval Rob Letterman, knižní předlohou pro film byly série knih Goosebumps (Husí kůže). Ve filmu byli do hlavní role obsazeni Jack Black, Dylan Minnette a Odeya Rush.

V tomto dobrodružném filmu se dozvíte jak moc vaše minulost dokáže ovlivnit vaši budoucnost.

Zach se přestěhuje z velkoměsta do maloměsta a na první dojem se zdá, že se přestěhoval do nudné čtvrti, kde se neděje nic zajímavého. Dokud však nepotká svoji tajemnou sousedku Hannah, která studuje doma spolu se svým velice záhadným otcem, který Zachovi zakazuje se s Hannah vídat.

Jednoho dne večer však Zach zaslechne z domu Hannah strašný křik a tak si dle toho, jak se otec Hanny jeví myslí, že se jedná o domácí násilí a tak společně s policií prozkoumají dům. Nenajdou nic podezřelého, ale Zachovi to stejně celé vrtá hlavou.

Takže i přesto, že má přísný zákaz od otce Hanny se s ni vídat, vydá se jednoho dne tajně večer do domu. Nastražené pasti ve sklepě ho moc nepřesvědčí, že se v domě neděje nic neobvyklého, ale i tak se spolu s kamarádem vydají do domu, aby všemu přišli na kloub.

Podaří se jim dojít až do přízemí domu, kde objeví knihovnu se spoustou knih plných tajemných příběhů o všelijakých příšerách. Nešťastnou náhodou se však jedna z knih otevře a uprchne z ní obrovský Yetti, který se snaží Zacha a jeho kamaráda zabít.

Shodou náhod se otevře ještě několik dalších knih a uprchnou další příšery. Jediným způsobem je zavřít je zpátky do knih. To však ale znemožňuje skutečnost, že byl z knihy vypuštěn chlapec, který postupně vypouští další a další příšery z ostatních knih.

Jak celý tento dobrodružný příběh vám neprozradím, ale doporučuji se na film podívat, pokud hledáte film s přísně tajnou záhadou, trochou toho rodinného dramatu a trochou těch děsivých příšer a klaunů.

Trailer HD CZ dabing

Viděli jste film Husí kůže?

Ano.
Ne.
Celkem hlasů: 62
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background