background - Nový Joker se objeví v super padouškém nářezu!
Nový Joker se objeví v super padouškém nářezu!

Nový Joker se objeví v super padouškém nářezu!

8. 04. 2016
Pavel Horníček
0 obrázků
5 min čtení

V roce 2016 se dočkáme nové comicsovky jménem Suicide Squad (Sebevražedný oddíl). Proč zrovna tento název? Důvod je prostý. Tajná vládní agentura A.R.G.U.S., kterou vede Amanda Waller (Viola Davis), vytvoří partu super padouchů. Ti mají pomoct řešit různé nesplnitelné úkoly a díky tomu si vysloužit snížení trestů. Občas se stane, že se jeden z nich z akce nevrátí zpět (proto ten název).

Roli Jokera si ve filmu zahraje Jared Leto. Ten se v roce 2013 dočkal velmi zajímavého hereckého návratu. Po čtyřleté pauze se vrátil k herecké kariéře a ihned získal Oscara za drama Klub poslední naděje. Další herec, který stojí za zmíňku je Will Smith. Ten si zahrál roli Deadshota, profesionálního zabijáka. Potom tu máme Harley Quinn (Margot Robbie), Captain Boomerang (Jai Courtney) a další.

Tento snímek rozhodně originální je, ikdyž jsme už o něčem podobném mohli slyšet v seriálu Arrow v 16 díle 2. série. Epizoda se jmenovala ,,Sebevražedný oddíl" a šlo zde o skupinku, jenž byla pověřena získáním nervového plynu. Navíc od DC, které za Marvelem tak trochu zaostává, je to výborný počin. Suicide Squad by měl jít do českých kin 4.8. 2016.

Zdroj: ČSFD

Trailer HD CZE

Zdroj: Youtube

Máte rádi postavu Jokera?

Ano velmi
Moc mi nesedí
Ne nesnáším ho
Celkem hlasů: 197
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background