background - Nový Joker se objeví v super padouškém nářezu!
Nový Joker se objeví v super padouškém nářezu!

Nový Joker se objeví v super padouškém nářezu!

8. 04. 2016
Pavel Horníček
0 obrázků
5 min čtení

V roce 2016 se dočkáme nové comicsovky jménem Suicide Squad (Sebevražedný oddíl). Proč zrovna tento název? Důvod je prostý. Tajná vládní agentura A.R.G.U.S., kterou vede Amanda Waller (Viola Davis), vytvoří partu super padouchů. Ti mají pomoct řešit různé nesplnitelné úkoly a díky tomu si vysloužit snížení trestů. Občas se stane, že se jeden z nich z akce nevrátí zpět (proto ten název).

Roli Jokera si ve filmu zahraje Jared Leto. Ten se v roce 2013 dočkal velmi zajímavého hereckého návratu. Po čtyřleté pauze se vrátil k herecké kariéře a ihned získal Oscara za drama Klub poslední naděje. Další herec, který stojí za zmíňku je Will Smith. Ten si zahrál roli Deadshota, profesionálního zabijáka. Potom tu máme Harley Quinn (Margot Robbie), Captain Boomerang (Jai Courtney) a další.

Tento snímek rozhodně originální je, ikdyž jsme už o něčem podobném mohli slyšet v seriálu Arrow v 16 díle 2. série. Epizoda se jmenovala ,,Sebevražedný oddíl" a šlo zde o skupinku, jenž byla pověřena získáním nervového plynu. Navíc od DC, které za Marvelem tak trochu zaostává, je to výborný počin. Suicide Squad by měl jít do českých kin 4.8. 2016.

Zdroj: ČSFD

Trailer HD CZE

Zdroj: Youtube

Máte rádi postavu Jokera?

Ano velmi
Moc mi nesedí
Ne nesnáším ho
Celkem hlasů: 196
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background