background - Jak to dopadlo s herci z Krok za Krokem?
Jak to dopadlo s herci z Krok za Krokem?

Jak to dopadlo s herci z Krok za Krokem?

7. 04. 2016
Jakub Jandát
0 obrázků
9 min čtení

Všichni si jistě pamatujeme seriál našeho dětství, Krok za Krokem. Ale co se stalo s herci z tohoto legendárního seriálu? Pojďme se na to podívat!

Patrick Duffy - Frank Lambert

Asi nejnámější ze všech herců je Patrick Duffy alias Frank Lambert. Tohoto herce můžou starší z Vás znát také ze seriálu Dallas (1978 – 1991), kde si střihl roli ropného magnáta Bobbyho Ewinga. V současné době ve věku 67 let se Patrick herectví nevěnuje, ale kdo ví. Třeba ho ještě někde uvidíme.

Suzanne Somers - Carol Fosterová

Seriálové manželce Patricka se po skončení seriálu moc nedařilo. Dlouhou dobu byla na hollywoodské černé listině, protože příliš smouvala o honorář. Proto se musela živit po klubech, a občas i přividělávala i prací spisovatelky. Napsala spoustu knížek o sobě, a taky knížky kde radí mladým ženám jak se o sebe starat. V současné době ve věku 69 let se herectví nevěnuje.

Christine Lakin - Alicia Lambertová

Mimo svoji kariéru v seriálu Krok za Krokem vystudovala herečka také univerzitu UCLA (University of California, Los Angeles). A objevila se ve filmu Reefer Madness z roku 2005. Také se pravidelně objevovala/objevuje v MTV show s názvem Wild 'N Out. Také se objevila ve filmu Útěk na Horu čarodějnic (2009). V současné době se herectví věnuje jenom bokem.

Staci Keanan - Dana Fosterová

O této herečce v současné době není moc slyšet. V současné době se bokem věnuje divadelnímu herectví, a filmu/seriálům se vyhýbá. Žije sama v Devon v Pensylvánii.

Sasha Mitchell - Cody Lambert

Po své kariéře v seriálu Krok za Krokem toho moc nedokázal. Jedna z jeho hlavních rolí však byla ve filmu Kickboxer. Konkrétně v dílech II, III a IV. Teďka ve svých 48 letech se herectví nevěnuje.

Brandon Spencer Lee Call - J. T. Lambert

Poté co byl postřelen neznámým střelcem se rozhodl ukončit svoji kariéru společně s koncem seriálu. V současné době ve svých 39 letech se věnuje své dceři.

Angela Watson - Karen Fosterová

Angela začínala jako nadaná modelka, ale po své kariéře toho moc nedokázala. Vyhrála asi 60 soutěží krásy a má přes 200 trofejí. V současné době ve věku 40 let se herectví nevěnuje.

Christopher Castile - Mark Foster

Kromě role Marka si střihl i roli Teda Newtona ve filmu Beethoven a Beethoven 2. Po těchto rolích pověsil svoji hereckou kariéru na hřebík. V současně době se věnuje své rodině, a je mu 35 let.

Josh Byrne - Brendan Lambert

Po své kariéře v seriálu Krok za Krokem se objevil jen v pár "béčkových" filmech.

Zdroj: Osobnosti.cz, google.com

Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background