background - Jak to dopadlo s herci z Krok za Krokem?
Jak to dopadlo s herci z Krok za Krokem?

Jak to dopadlo s herci z Krok za Krokem?

7. 04. 2016
Jakub Jandát
0 obrázků
9 min čtení

Všichni si jistě pamatujeme seriál našeho dětství, Krok za Krokem. Ale co se stalo s herci z tohoto legendárního seriálu? Pojďme se na to podívat!

Patrick Duffy - Frank Lambert

Asi nejnámější ze všech herců je Patrick Duffy alias Frank Lambert. Tohoto herce můžou starší z Vás znát také ze seriálu Dallas (1978 – 1991), kde si střihl roli ropného magnáta Bobbyho Ewinga. V současné době ve věku 67 let se Patrick herectví nevěnuje, ale kdo ví. Třeba ho ještě někde uvidíme.

Suzanne Somers - Carol Fosterová

Seriálové manželce Patricka se po skončení seriálu moc nedařilo. Dlouhou dobu byla na hollywoodské černé listině, protože příliš smouvala o honorář. Proto se musela živit po klubech, a občas i přividělávala i prací spisovatelky. Napsala spoustu knížek o sobě, a taky knížky kde radí mladým ženám jak se o sebe starat. V současné době ve věku 69 let se herectví nevěnuje.

Christine Lakin - Alicia Lambertová

Mimo svoji kariéru v seriálu Krok za Krokem vystudovala herečka také univerzitu UCLA (University of California, Los Angeles). A objevila se ve filmu Reefer Madness z roku 2005. Také se pravidelně objevovala/objevuje v MTV show s názvem Wild 'N Out. Také se objevila ve filmu Útěk na Horu čarodějnic (2009). V současné době se herectví věnuje jenom bokem.

Staci Keanan - Dana Fosterová

O této herečce v současné době není moc slyšet. V současné době se bokem věnuje divadelnímu herectví, a filmu/seriálům se vyhýbá. Žije sama v Devon v Pensylvánii.

Sasha Mitchell - Cody Lambert

Po své kariéře v seriálu Krok za Krokem toho moc nedokázal. Jedna z jeho hlavních rolí však byla ve filmu Kickboxer. Konkrétně v dílech II, III a IV. Teďka ve svých 48 letech se herectví nevěnuje.

Brandon Spencer Lee Call - J. T. Lambert

Poté co byl postřelen neznámým střelcem se rozhodl ukončit svoji kariéru společně s koncem seriálu. V současné době ve svých 39 letech se věnuje své dceři.

Angela Watson - Karen Fosterová

Angela začínala jako nadaná modelka, ale po své kariéře toho moc nedokázala. Vyhrála asi 60 soutěží krásy a má přes 200 trofejí. V současné době ve věku 40 let se herectví nevěnuje.

Christopher Castile - Mark Foster

Kromě role Marka si střihl i roli Teda Newtona ve filmu Beethoven a Beethoven 2. Po těchto rolích pověsil svoji hereckou kariéru na hřebík. V současně době se věnuje své rodině, a je mu 35 let.

Josh Byrne - Brendan Lambert

Po své kariéře v seriálu Krok za Krokem se objevil jen v pár "béčkových" filmech.

Zdroj: Osobnosti.cz, google.com

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background