background - Osm hrozných nás navštíví již v lednu!
Osm hrozných nás navštíví již v lednu!

Osm hrozných nás navštíví již v lednu!

1. 12. 2015
Iveta Macháčková
4 obrázků
6 min čtení

Skalní fanoušci Quentina Tarantina už nejspíš mají v diáři zakroužkovaný čtvrtek 7. ledna, aneb den premiéry v pořadí již osmého filmu tohoto světoznámého režiséra a scénáristy. Pojďme si trochu tento snímek přiblížit, ať víme, na co se těšit!

Děj nás přivádí do tuhé zimy ve Wyomingu, kudy se žene dostavník s pasažéry, lovcem odměn Ruthem (Kurt Russell) a jeho zajatkyní Daisy (Jennifer Jason Leigh). Spěchají do města Red Rock, kde má Daisy padnout do rukou spravedlnosti. Po cestě narazí na dva cizince: majora Marquise Warrena (Samuel L. Jackson) a Chrise Mannixe (Walton Goggins), šerifa Red Rocku. Kvůli sněhové bouři musí hledat úkryt, zavítají tedy do obchodu paní Minnie, kde narazí na čtyři neznámé tváře. Je tu ukrytý Bob (Demian Bichir), který se dočasně stará o obchod, Oswald Mobray (Tim Roth), popravčí z Red Rocku, kovboj Joe Gag (Michael Madsen) a generál Konfederační armády Sanford Smithers (Bruce Dern). Když sněhová bouře neustupuje, našich osm hrdinů řeší otázku, jestli se vůbec do Red Rocku dostanou.

Tarantino projevil lásku k spaghetti westernu a Osm hrozných je neoficiálním zakončením jeho trilogie. Předchozími filmy byly Hanebný pancharti a Nespoutaný Django.

Hudbu k filmu složil legendární skladatel Ennio Morricone. Zajímavostí je, že nahrával v Praze s Českým národním symfonickým orchestrem.

Osm hrozných je zároveň nejdelším filmem Quentina Tarantina, s délkou 182 minut nás bezpochyby čeká zajímavá podívaná plná dlouhých záběrů. Tarantino je mistr ve svém oboru, takže začátek příštího roku bude díky tomuto filmu určitě ještě lepším!

Který z herců se své role podle vás zhostí nejlépe?

Samuel L. Jackson
Jennifer Jason Leigh
Kurt Russell
Walton Goggins
Michael Madsen
Tim Roth
Demian Bichir
Bruce Dern
Celkem hlasů: 42
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background