background - Hans Zimmer končí s filmy o superhrdinech!
Hans Zimmer končí s filmy o superhrdinech!

Hans Zimmer končí s filmy o superhrdinech!

3. 04. 2016
Matouš Dvořák
1 obrázků
4 min čtení

Z filmů o Superhrdinech se stal velký byznys. Hollywood se v posledních letech opravdu hodně snaží zaměřovat na produkci jedné série filmů za druhou. Hudební skladatel Hans Zimmer strávil více než jedno desetiletí tím, že vytvářel soundtrack pro tyto filmy, ale nyní prohlásil, že už se svojí tvorbou končí, zkrátka protože už má pocit, parafrázuji: „ že už nemá co říct“.

ZIMMEROVO OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ:

„Oh, I might as well say it. I have officially retired from the superhero business. It’s just me. I started to find… This one was very hard for me to do. To try to find new language. To try to find … I did it in collaboration with a friend of mine, Tom Holkenborg [Junkie XL], who just did the Mad Max movies, and we’ve been friends forever. That was very important, to have another voice in here.“

Když vezememe v úvahu tvorbu Hanse Zimmera, tak je opravdu úžasné, že dokáže ke všem filmům přicházet se stále novými nápady i přes to, kolik už toho za svůj život stihl složit.

Chceš zažít skvělých 17 minut poslechem úžasné filmové hudby? Poslechni si kompilaci hudby ze série The Dark Knight:

Tvorba Hanse Zimmera:

Úžasná
Průměr
Nelíbí se mi
Neznám
Celkem hlasů: 186
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background