background - Sausage Party - Animovaná řežba!
Sausage Party - Animovaná řežba!

Sausage Party - Animovaná řežba!

4. 04. 2016
Pavel Horníček
0 obrázků
5 min čtení

Představte si, že jídlo má svůj svět, ve kterém žije vlastním životem. Vše začíná v supermarketu. Potraviny čekájí v regálech až se objeví lidé, vezmou si je domů a splní jim všechny jejich sny. To se dříve nebo později skutečně stane. Ale co když to není tak jak si představovali? Co kdyby si je lidé brali z úplně jiného důvodu? Z mnohem děsivějšího důvodu. Přesně o tom pojednává nový animovaný film od tvůrců Shreka, Madagaskaru či Monstra vs Vetřelci.

Jak už jste mohli pochopit, Sausage Party (Klobásová párty) nebude normální animák. Půjde o kreslenou hororovku, navíc velmi brutální a vulgární. Rozhodně to nebude film pro děti, jako třeba Madagaskar nebo Shrek. Důležitý je i fakt, že film by měl být do 15 let přístupný pouze s dohledem rodičů. Zcela určitě půjde o zajímavou podívanou i pro starší diváky. Snímek jde do kin v České republice 25. srpna 2016. Na Slovensku už 18. srpna 2016.

Před nedávnem vyšel první trailer. V něm můžeme už nějaké ty morbidnosti vidět. Jakmile se potraviny dostanou na kuchyňskou linku, stále oplývají optimismem a dobrou náladou. Když žena vezme bramboru, umyje jí ve dřezu a začne ji okrajovat, tak se nadšení změní v paniku. Následuje vypíchnutí očí hlávkovému salátu, strouhání sýra či rozžvýkání baby karotek. Ano, normálně nic neobvyklého, ale zkuste to brát z pohledu zmasakrovaného jídla.

ENG TRAILER HD

Zdroj: Youtube

Zaujal vás tento brutální animák?

Ano velmi, určitě se na něj podívám
Moc mě nezaujal, možná se podívám
Nezaujal mě vůbec
Celkem hlasů: 103
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background