background - Sausage Party - Animovaná řežba!
Sausage Party - Animovaná řežba!

Sausage Party - Animovaná řežba!

4. 04. 2016
Pavel Horníček
0 obrázků
5 min čtení

Představte si, že jídlo má svůj svět, ve kterém žije vlastním životem. Vše začíná v supermarketu. Potraviny čekájí v regálech až se objeví lidé, vezmou si je domů a splní jim všechny jejich sny. To se dříve nebo později skutečně stane. Ale co když to není tak jak si představovali? Co kdyby si je lidé brali z úplně jiného důvodu? Z mnohem děsivějšího důvodu. Přesně o tom pojednává nový animovaný film od tvůrců Shreka, Madagaskaru či Monstra vs Vetřelci.

Jak už jste mohli pochopit, Sausage Party (Klobásová párty) nebude normální animák. Půjde o kreslenou hororovku, navíc velmi brutální a vulgární. Rozhodně to nebude film pro děti, jako třeba Madagaskar nebo Shrek. Důležitý je i fakt, že film by měl být do 15 let přístupný pouze s dohledem rodičů. Zcela určitě půjde o zajímavou podívanou i pro starší diváky. Snímek jde do kin v České republice 25. srpna 2016. Na Slovensku už 18. srpna 2016.

Před nedávnem vyšel první trailer. V něm můžeme už nějaké ty morbidnosti vidět. Jakmile se potraviny dostanou na kuchyňskou linku, stále oplývají optimismem a dobrou náladou. Když žena vezme bramboru, umyje jí ve dřezu a začne ji okrajovat, tak se nadšení změní v paniku. Následuje vypíchnutí očí hlávkovému salátu, strouhání sýra či rozžvýkání baby karotek. Ano, normálně nic neobvyklého, ale zkuste to brát z pohledu zmasakrovaného jídla.

ENG TRAILER HD

Zdroj: Youtube

Zaujal vás tento brutální animák?

Ano velmi, určitě se na něj podívám
Moc mě nezaujal, možná se podívám
Nezaujal mě vůbec
Celkem hlasů: 103
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background