background - Sausage Party - Animovaná řežba!
Sausage Party - Animovaná řežba!

Sausage Party - Animovaná řežba!

4. 04. 2016
Pavel Horníček
0 obrázků
5 min čtení

Představte si, že jídlo má svůj svět, ve kterém žije vlastním životem. Vše začíná v supermarketu. Potraviny čekájí v regálech až se objeví lidé, vezmou si je domů a splní jim všechny jejich sny. To se dříve nebo později skutečně stane. Ale co když to není tak jak si představovali? Co kdyby si je lidé brali z úplně jiného důvodu? Z mnohem děsivějšího důvodu. Přesně o tom pojednává nový animovaný film od tvůrců Shreka, Madagaskaru či Monstra vs Vetřelci.

Jak už jste mohli pochopit, Sausage Party (Klobásová párty) nebude normální animák. Půjde o kreslenou hororovku, navíc velmi brutální a vulgární. Rozhodně to nebude film pro děti, jako třeba Madagaskar nebo Shrek. Důležitý je i fakt, že film by měl být do 15 let přístupný pouze s dohledem rodičů. Zcela určitě půjde o zajímavou podívanou i pro starší diváky. Snímek jde do kin v České republice 25. srpna 2016. Na Slovensku už 18. srpna 2016.

Před nedávnem vyšel první trailer. V něm můžeme už nějaké ty morbidnosti vidět. Jakmile se potraviny dostanou na kuchyňskou linku, stále oplývají optimismem a dobrou náladou. Když žena vezme bramboru, umyje jí ve dřezu a začne ji okrajovat, tak se nadšení změní v paniku. Následuje vypíchnutí očí hlávkovému salátu, strouhání sýra či rozžvýkání baby karotek. Ano, normálně nic neobvyklého, ale zkuste to brát z pohledu zmasakrovaného jídla.

ENG TRAILER HD

Zdroj: Youtube

Zaujal vás tento brutální animák?

Ano velmi, určitě se na něj podívám
Moc mě nezaujal, možná se podívám
Nezaujal mě vůbec
Celkem hlasů: 103
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background