background - Legendární herci ze seriálu HIMYM! Jak to ale nadále vypadá s hlavními postavami ze seriálu?
Legendární herci ze seriálu HIMYM! Jak to ale nadále vypadá s hlavními postavami ze seriálu?

Legendární herci ze seriálu HIMYM! Jak to ale nadále vypadá s hlavními postavami ze seriálu?

31. 03. 2016
Renata Králová
0 obrázků
7 min čtení

Je to už delší čas, co skončil seriál HIMYM, ale alespoň jsme se opravdu dočkali toho "Jak jsem poznal vaši matku".

Jak to ale nadále vypadá s hlavními postavami ze seriálu, jaké filmy nebo seriály teď točí a zda se hraní stále věnují, tak na to se společně podíváme.

Ted Mosby

Postavu Teda v seriálu ztvárnil herec Josh Radnor. Josh se herecké kariéře nadále nevěnuje, ale objeví se v malé roli v seriálu Mercy Street. Občas se ale podílí na režii filmů. Zajímavostí je, že i přes to, že se v seriálu řešilo, jak vlastně poznal matku svých dětí jediný on a Jason nemají v osobním životě manželky ani děti.

Robin Scherbatská

Postavu Robin v seriálu ztvárnila herečka Cobie Smulders. Herečka se mimo vychování svojí dcery, kterou má s manželem Taranem Killamem stále věnuje herectví, především natáčení filmů. Letos se herečka objeví ve třech snímcích a to v The Intervention, Jack Reacher: Never Go Back a Confirmation.

Barney Stinson

Postavu Barneyho v seriálu ztvárnil herec Neil Patrick Harris. Mimo toho, že se věnuje svým dvojčatům, které má společně s manželem Davidem Burtkem se stále věnuje natáčení ale už v menší míře. V letošním roce by se měl objevit v seriálu A Series of Unfortunate Events a v příštím roce ve filmu Downsizing.

Lili Aldrinová

Postavu Lili v seriálu ztvárnila Alyson Hannigan. Alyson se herectví už moc nevěnuje, ale i přes to bychom ji letos měli vidět ve filmu Modern Love, mimo občasného herectví se věnuje svým dvoum dcerám, které má s manželem Alexisem Denisofem.

Marshall Eriksen

Postavu Marshalla v seriálu ztvárnil herec Jason Segel. Jason se herectví nadále z časti věnuje, letos ho budeme moc vidět ve filmech The Adventurer's Handbook a Undercover Cop. Mimo herectví se ale občas věnuje scénáři a nově i režii, konkrétně letos režíroval snímek The Billion Brick Race.

Jakou postavu jste měli v seriálu nejradši?

Teda Mosbyho.
Robin Scherbatskou.
Barneyho Stinsona.
Lili Aldrinovou.
Marshalla Eriksena.
Celkem hlasů: 1516
Filmové Nezmysly #14: Sex

Filmové Nezmysly #14: Sex

Je tu ďalší diel Filmových Nezmyslov, kde si pripomenieme pár nonsensov z filmov a seriálov ohľadne sexu. Samozrejme nečakajte detailne opisy a pridané ukážky ako to vyzerá v reáli ;). Sex je čím...

13. 02. 2018
Matej Peniaško
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background