background - Legendární herci ze seriálu HIMYM! Jak to ale nadále vypadá s hlavními postavami ze seriálu?
Legendární herci ze seriálu HIMYM! Jak to ale nadále vypadá s hlavními postavami ze seriálu?

Legendární herci ze seriálu HIMYM! Jak to ale nadále vypadá s hlavními postavami ze seriálu?

31. 03. 2016
Renata Králová
0 obrázků
7 min čtení

Je to už delší čas, co skončil seriál HIMYM, ale alespoň jsme se opravdu dočkali toho "Jak jsem poznal vaši matku".

Jak to ale nadále vypadá s hlavními postavami ze seriálu, jaké filmy nebo seriály teď točí a zda se hraní stále věnují, tak na to se společně podíváme.

Ted Mosby

Postavu Teda v seriálu ztvárnil herec Josh Radnor. Josh se herecké kariéře nadále nevěnuje, ale objeví se v malé roli v seriálu Mercy Street. Občas se ale podílí na režii filmů. Zajímavostí je, že i přes to, že se v seriálu řešilo, jak vlastně poznal matku svých dětí jediný on a Jason nemají v osobním životě manželky ani děti.

Robin Scherbatská

Postavu Robin v seriálu ztvárnila herečka Cobie Smulders. Herečka se mimo vychování svojí dcery, kterou má s manželem Taranem Killamem stále věnuje herectví, především natáčení filmů. Letos se herečka objeví ve třech snímcích a to v The Intervention, Jack Reacher: Never Go Back a Confirmation.

Barney Stinson

Postavu Barneyho v seriálu ztvárnil herec Neil Patrick Harris. Mimo toho, že se věnuje svým dvojčatům, které má společně s manželem Davidem Burtkem se stále věnuje natáčení ale už v menší míře. V letošním roce by se měl objevit v seriálu A Series of Unfortunate Events a v příštím roce ve filmu Downsizing.

Lili Aldrinová

Postavu Lili v seriálu ztvárnila Alyson Hannigan. Alyson se herectví už moc nevěnuje, ale i přes to bychom ji letos měli vidět ve filmu Modern Love, mimo občasného herectví se věnuje svým dvoum dcerám, které má s manželem Alexisem Denisofem.

Marshall Eriksen

Postavu Marshalla v seriálu ztvárnil herec Jason Segel. Jason se herectví nadále z časti věnuje, letos ho budeme moc vidět ve filmech The Adventurer's Handbook a Undercover Cop. Mimo herectví se ale občas věnuje scénáři a nově i režii, konkrétně letos režíroval snímek The Billion Brick Race.

Jakou postavu jste měli v seriálu nejradši?

Teda Mosbyho.
Robin Scherbatskou.
Barneyho Stinsona.
Lili Aldrinovou.
Marshalla Eriksena.
Celkem hlasů: 1516
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background