background - Piráti z Karibiku 5 - Čeká nás zajímavý příběh?
Piráti z Karibiku 5 - Čeká nás zajímavý příběh?

Piráti z Karibiku 5 - Čeká nás zajímavý příběh?

28. 11. 2015
Nikolas Petráš
0 obrázků
11 min čtení

Piráti z Karibiku... Troufám si říct, že se nenajde fanoušek, který by neznal bláznivého a skvělého Jacka Sparrowa.

Jedná se o jednu z nejpopulárnějších sérií filmů z žánru komedie, kde Johnny Depp, jen tak pro zajímavost, za čtvrtý díl vydělal přes 51 milionů dolarů! Film se také může pochlubit s celkovým ziskem 700 milionů dolarů, takže není divu, že nadcházející díl byl ihned v plánu!

Piráti z Karibiku 5 - Dead Men Tell No Tales (Mrtví příběhy nevypráví) by měli připlout začátkem července roku 2017! Toto datum je pevné, i když Johnny musel přerušit natáčení v důsledku zranění ruky. Nejednalo se o nic vážného a herec podle neoficiálních informací se vrátil k natáčení už po 2 týdnech!

Pojdme si tedy říct něco o ději, který nás v následujícím díle bude čekat!

V pátém dílu Pirátů z Karibiku se kromě Johnnyho Deppa (Jack Sparrow), objeví z předešlých dílů Geoffrey Rush (Kapitán Barbossa), starý známý pobočník Jacka Kevin R. McNally (Joshamee Gibbs), a ze čtvrtého dílu se můžeme těšit na milovníka mořských pannen Scruma (Stephen Graham). Jako noví herci se představí Javier Bardem (Kapitán Salazar), který je mimochodem od roku 2010 ženatý s kráskou Penélope Cruz. Tu jsme mohli vidět ve čtvrtém dílu, kde si zahrála dceru Edwarda Teache (Černovouse). Dále pak David Wenham, Brenton Thwaites, Kaya Scodelario a další.

Dlouhou dobu se taky spekulovalo o tom, jestli se můžeme znovu těšit na Willa Turnera, kterého si zahrál Orlando Bloom. Podle dostupných informací se Orlando nakonec objeví v tomto dílu!

Děj se má podle Jerryho Bruckheimera držet staré pirátské tradice. Neměli by jsme narazit na mýtické stvůry, jako byl ve druhém díle kraken, ani na jiná přehnaná stvoření. Atmosféra by se měla přibližovat k prvnímu dílu.

Jack společně s Willem musí čelit nástrahám nepřítele Kapitána Salazara, který dokázal uprchnout z Bermudského trojúhelníku, a chce vyhladit všechny stávající piráty. Je jen jediná možnost jak jej porazit, a to najít vzácný Poseidonův trojzubec, což je artefakt, který umožňuje nositeli ovládat celé moře. Z krátkého vyjádření to vypadá na dost slibný příběh, plný dobrodružství a nástrah.

Nutno dodat, že díl nejspíše nebude navazovat na ty předešlé a fanoušci možná čekali pár odpovědí například z prvního dílu. Pokud patříte do skupiny milovníků této série, nechcete se dozvědět, kdy přesně Jack přišel o svojí milovanou Perlu? Proč ve druhém díle má Lord Beckett vypálené pirátské znamení, stejné jako má Jack? Nebo proč musel pro Jacka Davy Jones vyzdvihnout Černou Perlu z hlubin oceánu? Pevně doufám, a myslím si, že i řada z vás, že pátý díl nám přinese alespoň nějaké odpovědi.

Oficiální snímek z natáčení pátého dílu:

A co vy? Těšíte se po 7 letech na další pokračování se skvělým, nenahraditelným Johnnym Deppem, nebo-li Jackem Sparrowem?

... Omlouvám se, někde mi uvízlo slovíčko KAPITÁN Jack Sparrow!

Který díl série se Vám líbil nejvíce?

Prokletí Černé Perly
Truhla mrtvého muže
Na konci světa
Na vlnách podivna
Celkem hlasů: 1444
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background