background - Jonah Hill v novém War Dogs! Nový trailer zde...
Jonah Hill v novém War Dogs! Nový trailer zde...

Jonah Hill v novém War Dogs! Nový trailer zde...

28. 03. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
5 min čtení

Miles Teller, Jonah Hill ve War Dogs

Po celou dobu svoji kariéry hrál Jonah Hill převážně v komediích. Nicméně v nejnovějším traileru filmu War Dogs jde zcela jasně vidět, že bude muset podat trochu serióznější, dramatičtější výkon blížící se spíše k filmům typu Moneyball nebo Vlk z Walstreet.

Nový trailer na film War Dogs:

Jonah Hill ale není jediným hercem, který se bude muset trochu přizpůsobit. V podpůrné roli totiž uvidíme Miles Tellera, kterého můžeme znát třeba z filmů Whiplash, The Awkward Moment, 21 & Over a nejznámější Project X.

Miles Teller v Project X

Režisér filmu, Todd Phillips, který režíroval všechny tři díly série Pařba ve Vegas, dostal do nového filmu také velmi oblíbeného Bradley Coopera, se kterým si při natáčení předešlých filmů velmi rozumněl.

Todd Phillips, režisér

Bradley Cooper v Pařba ve Vegas

Snímek War Dogs by měl vyjít v kinech už tento rok a to 19. srpna. Rozhodně to bude stát za to, protože Phillips ani Hill do teď nikdy nezklamali.

Jinak jsem toho názoru, že se film dost podobá filmu Obchodník se smrtí, ve kterém hraje Nicolas Cage, více zde u snímku č. 7: http://bit.ly/1RwtCgz

Jonah Hill ve Vlk z Wallstreet

Zaujal tě film War Dogs?

Ano, půjdu se podívat...
Nevím, možná.
Ne, nepodívám se ani online.
Celkem hlasů: 133
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background