background - Další šílená komedie od tvůrců filmu Borat!
Další šílená komedie od tvůrců filmu Borat!

Další šílená komedie od tvůrců filmu Borat!

13. 04. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
4 min čtení

Film byl natočený podle knihy, která popisuje příchod přes 70 let mrtvého vůdce zpět mezi živé. Je zdrcen dnešním světem, hlavně mu chybí jeho manželka Eva Braunová, jeho strana neexistuje, Německo místo něj vede nějaká žena Angela Merkelová a jeho hlavní město Berlín je zahlceno cizinci. To je pro Adolfa zkrátka katastrofa. A tak rozjíždí svoji novou kariéru díky televizi. Nikoli však jako nový vůdce, ale jako komik. Lidé ho totiž považují za dokonalého imitátora sebe samého.

Nebudu prozrazovat více z příběhu, film stojí za to se na něj podívat. Jistě, není to zrovna trhák, ale osobně jsem se nasmál. Adolfa Hitlera ztvárnil německý herec Oliver Masucci a řežíroval to David Wnendt. Film měl premiéru již 10. března , takže to není horká novinka. Film se skoro snaží jít ve stopách Borata, přesněji ve stylu jakým byl Borat natáčen. Scény jsou plné "náhodných" kolemjdoucích a jejich reakcí na Hitlera.

Za sebe film hodnotím kladně až na pár chyb. Vy si však udělejte vlastní názor, protože tohle je film, který by jste si neměli nechat ujít!

Zdroj: csfd.cz, vlastní prožitek

Co říkáš na film ty?

Líbil se mi!
Ušlo to.
Nic moc
Hrůza!
Celkem hlasů: 245
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background