background - Další šílená komedie od tvůrců filmu Borat!
Další šílená komedie od tvůrců filmu Borat!

Další šílená komedie od tvůrců filmu Borat!

13. 04. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
4 min čtení

Film byl natočený podle knihy, která popisuje příchod přes 70 let mrtvého vůdce zpět mezi živé. Je zdrcen dnešním světem, hlavně mu chybí jeho manželka Eva Braunová, jeho strana neexistuje, Německo místo něj vede nějaká žena Angela Merkelová a jeho hlavní město Berlín je zahlceno cizinci. To je pro Adolfa zkrátka katastrofa. A tak rozjíždí svoji novou kariéru díky televizi. Nikoli však jako nový vůdce, ale jako komik. Lidé ho totiž považují za dokonalého imitátora sebe samého.

Nebudu prozrazovat více z příběhu, film stojí za to se na něj podívat. Jistě, není to zrovna trhák, ale osobně jsem se nasmál. Adolfa Hitlera ztvárnil německý herec Oliver Masucci a řežíroval to David Wnendt. Film měl premiéru již 10. března , takže to není horká novinka. Film se skoro snaží jít ve stopách Borata, přesněji ve stylu jakým byl Borat natáčen. Scény jsou plné "náhodných" kolemjdoucích a jejich reakcí na Hitlera.

Za sebe film hodnotím kladně až na pár chyb. Vy si však udělejte vlastní názor, protože tohle je film, který by jste si neměli nechat ujít!

Zdroj: csfd.cz, vlastní prožitek

Co říkáš na film ty?

Líbil se mi!
Ušlo to.
Nic moc
Hrůza!
Celkem hlasů: 252
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background