background - Angry Birds ve filmu? Bude to bomba!
Angry Birds ve filmu? Bude to bomba!

Angry Birds ve filmu? Bude to bomba!

23. 03. 2016
Pavel Horníček
1 obrázků
6 min čtení

Téměř každý vlastník chytrého telefonu určitě zná hru Angry Birds. Pro nezasvěcené: Musíte pomocí kulatého opeřence (vystřeleného z praku) rozbít stavby a zneškodnit nepřátelské prasečí hlavy. Jak bude něco takového vypadat ve filmu? Rozhodně ne špatně!

Film nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, zato velice šťastní ptáci. Samozřejmě na několik vyjímek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, který musí už od mala snášet posměch, kvůli svému bizardnímu obočí. Hyperaktivní Žluťák a výbušný Bombas ho doplňují ve skupince neoblíbených outsiderů. Na ostrov, ale dorazí záhadná zelená prasata. Tato skupinka ,,lůzrů¨ chce zjistit, co mají za lubem a ostrov před nimi zachránit. Angry Birds ve filmu jde do kin na začátku května a vypadá to, že vzbudí velký zájem.

Angry Birds má původ ve Finsku. Tvůrci hry ze společnosti Rovio vkládají velké finanční prostředky do produkce tohoto animáku. Rozpočet činí nemalých 80 milionů dolarů. Jenže to není všechno. Dalších 100 milionů investovalo Sony a Rovio do marketingu. No a částku zvedlo ještě samotné Rovio, když do filmu vložili z vlastní kapsy dalších 100 milionů eur. To z Angry Birds dělá nejdražší snímek v historii finského filmového průmyslu.

Zdroj: ČSFD

Před nedávnem byl hlavní hrdina příběhu Ruďák, v rámci mezinárodního dne štěstí Organizací spojených národů, jmenován jejím čestným vyslancem pro ekologii. I to může filmu pomoct, aby získal početné zástupy diváků, jenž se pohrnou do kina. Snímek Angry Birds ve filmu určitě potenciál má. Trailer rozhodně nenudil, proto bychom se mohli dočkat velmi vydařeného animovaného díla.

CZ TRAILER HD

Chystáte se na Angry Birds do kina?

Ano určitě, na film se velmi těším!
Ještě nevím
Ne tento film nepatří do kategorie mých oblíbených
Celkem hlasů: 49
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background