background - Indiana Jones 5 potvrzen! Harrison Ford opět zazáří!
Indiana Jones 5 potvrzen! Harrison Ford opět zazáří!

Indiana Jones 5 potvrzen! Harrison Ford opět zazáří!

18. 03. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
4 min čtení

Už v minulém roce se šířily po internetu zvěsti o novém pokračování kultovní ságy Indiana Jones. Před nedávnem to však i samotné studio Disney potvrdilo.

Disney také oznámilo, kdo bude film režírovat. Za kameru se opět vrátí Steven Spielberg. To ovšem není jediná dobrá zpráva, protože se znova dočkáme Harrisona Forda v hlavní roli. Teď jen doufat, že se nebudou řídit dějem nového Star Wars filmu, a tentokrát Harrison přežije. Můžeme mu vlastně poděkovat, protože Spielberg prohlásil, že kdyby do toho Harrison nešel, celý projekt by se zrušil!

Většině fanoušků se asi ulevilo, protože internetem kolovalo že "Indyho" má hrát Chris Pratt. Buhužel nebo bohudík se ale studio rozhodlo, že nakonec do filmu nasadí známou klasiku, na kterou jsou všichni zvyklí. Film by se měl zalíbit především fanouškům série, ale studio tvrdí, že by měl zaujmout i nové diváky. Datum premiéry je stanoveno na 19. červenec 2019, takže si ještě pár let budeme muset počkat. Mezitím neváhej a koukni se na předchozí díly! Určitě stojí za to!

Zdroj: csfd.cz

Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background