background - Indiana Jones 5 potvrzen! Harrison Ford opět zazáří!
Indiana Jones 5 potvrzen! Harrison Ford opět zazáří!

Indiana Jones 5 potvrzen! Harrison Ford opět zazáří!

18. 03. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
4 min čtení

Už v minulém roce se šířily po internetu zvěsti o novém pokračování kultovní ságy Indiana Jones. Před nedávnem to však i samotné studio Disney potvrdilo.

Disney také oznámilo, kdo bude film režírovat. Za kameru se opět vrátí Steven Spielberg. To ovšem není jediná dobrá zpráva, protože se znova dočkáme Harrisona Forda v hlavní roli. Teď jen doufat, že se nebudou řídit dějem nového Star Wars filmu, a tentokrát Harrison přežije. Můžeme mu vlastně poděkovat, protože Spielberg prohlásil, že kdyby do toho Harrison nešel, celý projekt by se zrušil!

Většině fanoušků se asi ulevilo, protože internetem kolovalo že "Indyho" má hrát Chris Pratt. Buhužel nebo bohudík se ale studio rozhodlo, že nakonec do filmu nasadí známou klasiku, na kterou jsou všichni zvyklí. Film by se měl zalíbit především fanouškům série, ale studio tvrdí, že by měl zaujmout i nové diváky. Datum premiéry je stanoveno na 19. červenec 2019, takže si ještě pár let budeme muset počkat. Mezitím neváhej a koukni se na předchozí díly! Určitě stojí za to!

Zdroj: csfd.cz

Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background