background - Indiana Jones 5 potvrzen! Harrison Ford opět zazáří!
Indiana Jones 5 potvrzen! Harrison Ford opět zazáří!

Indiana Jones 5 potvrzen! Harrison Ford opět zazáří!

18. 03. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
4 min čtení

Už v minulém roce se šířily po internetu zvěsti o novém pokračování kultovní ságy Indiana Jones. Před nedávnem to však i samotné studio Disney potvrdilo.

Disney také oznámilo, kdo bude film režírovat. Za kameru se opět vrátí Steven Spielberg. To ovšem není jediná dobrá zpráva, protože se znova dočkáme Harrisona Forda v hlavní roli. Teď jen doufat, že se nebudou řídit dějem nového Star Wars filmu, a tentokrát Harrison přežije. Můžeme mu vlastně poděkovat, protože Spielberg prohlásil, že kdyby do toho Harrison nešel, celý projekt by se zrušil!

Většině fanoušků se asi ulevilo, protože internetem kolovalo že "Indyho" má hrát Chris Pratt. Buhužel nebo bohudík se ale studio rozhodlo, že nakonec do filmu nasadí známou klasiku, na kterou jsou všichni zvyklí. Film by se měl zalíbit především fanouškům série, ale studio tvrdí, že by měl zaujmout i nové diváky. Datum premiéry je stanoveno na 19. červenec 2019, takže si ještě pár let budeme muset počkat. Mezitím neváhej a koukni se na předchozí díly! Určitě stojí za to!

Zdroj: csfd.cz

5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background