background - Jak vypadají dětské herecké hvězdy dnes? Pojďme se na to podívat!
Jak vypadají dětské herecké hvězdy dnes? Pojďme se na to podívat!

Jak vypadají dětské herecké hvězdy dnes? Pojďme se na to podívat!

23. 03. 2016
Renata Králová
0 obrázků
8 min čtení

Určitě každého z nás zajímá, jak dospěli dětské herecké hvězdy. Jak vypadají? pokračují v herecké kariéře? popřípadě kde je můžeme vidět? Na všechny tyto otázky naleznete odpověď v tomto článku.

Alyson Stoner

Herečka známá jako Sarah Baker z filmů Dvanáct do tuctu z roku 2003 a 2005. Po jejím boku si zahrála například i herečka Hillary Duff. Momentálně je Alyson 22 let, v herecké kariéře pokračuje i nadále. Mohli jsme jí vidět ve filmech Camp rock z roku 2008 a 2010 nebo ve filmech Let's dance z roku 2010 a 2014. V letošním roce jí budeme moct vidět ve filmu Selling Isobel.

Tyler Posey

Herec známý především jako malý Ty Ventura z filmu Krásná pokojská z roku 2002, v hlavní roli s Jennifer Lopez. Momentálně je Tylerovi 24 let, u kariéry herce částečně zůstal. Mohli jsme ho vidět ve filmu Scary Movie 5 z roku 2013. Mezi připravovanými filmy kde se objeví, patří například film Taco Shop, který by měl vyjít letos. Mimo občasného herectví se věnuje i svojí kapele "Lost in Kostko".

AnnaSophia Robb

Herečka známá jako Leslie Burke z filmu Most do země Terabithia z roku 2007. Ve filmu se po jejím boku objevil známý herec Josh Hutcherson. Momentálně je AnněSophii 22 let, i její kariéra stále pokračuje a objevuje se jak ve filmech, tak v seriálech. Mohli jsme ji vidět například ve filmu Surfařka z roku 2011 nebo v seriálu The Carrie Diares z roku 2013. Letos budeme Annu moct vidět v připravovaném filmu Neverafter.

Thomas Brodie-Sangster

Herec známý jako Sam z klasického Vánočního filmu Láska nebeská z roku 2003. Ve filmu se také objevili herecké hvězdy jako například Keira Knightley nebo Colin Firth. Momentálně je Thomasovi 25 let, jeho herecká kariéra je čím dál tím lepší! Mohli jsme ho vidět například v seriálu Game of Thrones v roce 2013 nebo v nejnovější sérii filmů Labyrint z roku 2014 a 2015, kde si zahrál po boku Dylana O'Briena.

Mary-Kate Olsen a Ashley Olsen

Tyto herečky získaly svoje role především asi proto, že jsou dvojčata. Mezi film, který je proslavil patří určitě film Jedeme k babičce z roku 1992. Momentálně je Mary-Kate a Ashley 29 let, v současné době už se herecké kariéře nevěnují, ale mezi jejich úspěšné filmy patřil určitě Jeden den v New Yorku z roku 2004. V současnosti jsou ze sester módní návrhářky se svojí značkou Elizabeth and James.

Zdroj: csfd.cz

Který herec podle tebe nejlíp ztvárnil svojí dětskou roli?

Alyson Stoner - Dvanáct do tuctu
Tyler Posey - Krásná pokojská
AnnaSophia Robb - Most do země Terabithia
Thomas Brodie-Sangster - Láska nebeská
Mary-Kate Olsen a Ashley Olsen - Jedeme k babičce
Celkem hlasů: 324
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background