background - První trailer na nový krimi snímek The Trust!
První trailer na nový krimi snímek The Trust!

První trailer na nový krimi snímek The Trust!

20. 03. 2016
Pavel Horníček
1 obrázků
4 min čtení

Fanoušci Nicolase Cage nebo Elijaha Wooda jistě zaznamenali nový trailer na film The Trust. Tito dva herci si bok po boku zahrají páreček , ne zrovna poctivých policistů.

David Waters (Elijah Wood) a Jim Stone (Nicolas Cage) mají za úkol objasnit případ několika mrtvol a drogových kšeftů. Při práci v oddělení důkazů objeví skrytý trezor plný špinavých peněz z drog. Jak už bylo řečeno, nejsou to zrovna vzorní příslušníci policie, kteří dodržují zákon. Proto se pokusí obsah trezoru získat. Jejich touha je ale přivede do smrtící pasti korupce, a nakonec budou muset bojovat o své životy.

Zdroj: ČSFD

Film režírují Ben Brewer a Alex Brewer. Od nich jsme se zatím žádného díla nedočkali, a tak mohou pozitivně překvapit. Obsazení je rozhodně zajímavé. Nicolas Cage, držitel Oscara za film Opustit Las Vegas (Leaving Las Vegas), sice v posledních letech v žádném filmu nezazářil, ale věřím, že jeho jméno lidi do kina přitáhne. To sámé lze říct i o Elijahu Woodovi. Každý si dokáže vybavit jeho roli v trilogii Pán Prstenů (The Lord of the Rings), díky níž se dostal do povědomí širokého okruhu diváků.

Trailer HD ENG:

Zdroj: Youtube

Zaujal vás film The Trust?

Ano
Tak trochu
Ne
Celkem hlasů: 12
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background