background - První trailer na nový krimi snímek The Trust!
První trailer na nový krimi snímek The Trust!

První trailer na nový krimi snímek The Trust!

20. 03. 2016
Pavel Horníček
1 obrázků
4 min čtení

Fanoušci Nicolase Cage nebo Elijaha Wooda jistě zaznamenali nový trailer na film The Trust. Tito dva herci si bok po boku zahrají páreček , ne zrovna poctivých policistů.

David Waters (Elijah Wood) a Jim Stone (Nicolas Cage) mají za úkol objasnit případ několika mrtvol a drogových kšeftů. Při práci v oddělení důkazů objeví skrytý trezor plný špinavých peněz z drog. Jak už bylo řečeno, nejsou to zrovna vzorní příslušníci policie, kteří dodržují zákon. Proto se pokusí obsah trezoru získat. Jejich touha je ale přivede do smrtící pasti korupce, a nakonec budou muset bojovat o své životy.

Zdroj: ČSFD

Film režírují Ben Brewer a Alex Brewer. Od nich jsme se zatím žádného díla nedočkali, a tak mohou pozitivně překvapit. Obsazení je rozhodně zajímavé. Nicolas Cage, držitel Oscara za film Opustit Las Vegas (Leaving Las Vegas), sice v posledních letech v žádném filmu nezazářil, ale věřím, že jeho jméno lidi do kina přitáhne. To sámé lze říct i o Elijahu Woodovi. Každý si dokáže vybavit jeho roli v trilogii Pán Prstenů (The Lord of the Rings), díky níž se dostal do povědomí širokého okruhu diváků.

Trailer HD ENG:

Zdroj: Youtube

Zaujal vás film The Trust?

Ano
Tak trochu
Ne
Celkem hlasů: 12
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background