background - První trailer na nový krimi snímek The Trust!
První trailer na nový krimi snímek The Trust!

První trailer na nový krimi snímek The Trust!

20. 03. 2016
Pavel Horníček
1 obrázků
4 min čtení

Fanoušci Nicolase Cage nebo Elijaha Wooda jistě zaznamenali nový trailer na film The Trust. Tito dva herci si bok po boku zahrají páreček , ne zrovna poctivých policistů.

David Waters (Elijah Wood) a Jim Stone (Nicolas Cage) mají za úkol objasnit případ několika mrtvol a drogových kšeftů. Při práci v oddělení důkazů objeví skrytý trezor plný špinavých peněz z drog. Jak už bylo řečeno, nejsou to zrovna vzorní příslušníci policie, kteří dodržují zákon. Proto se pokusí obsah trezoru získat. Jejich touha je ale přivede do smrtící pasti korupce, a nakonec budou muset bojovat o své životy.

Zdroj: ČSFD

Film režírují Ben Brewer a Alex Brewer. Od nich jsme se zatím žádného díla nedočkali, a tak mohou pozitivně překvapit. Obsazení je rozhodně zajímavé. Nicolas Cage, držitel Oscara za film Opustit Las Vegas (Leaving Las Vegas), sice v posledních letech v žádném filmu nezazářil, ale věřím, že jeho jméno lidi do kina přitáhne. To sámé lze říct i o Elijahu Woodovi. Každý si dokáže vybavit jeho roli v trilogii Pán Prstenů (The Lord of the Rings), díky níž se dostal do povědomí širokého okruhu diváků.

Trailer HD ENG:

Zdroj: Youtube

Zaujal vás film The Trust?

Ano
Tak trochu
Ne
Celkem hlasů: 12
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background