background - První trailer na nový krimi snímek The Trust!
První trailer na nový krimi snímek The Trust!

První trailer na nový krimi snímek The Trust!

20. 03. 2016
Pavel Horníček
1 obrázků
4 min čtení

Fanoušci Nicolase Cage nebo Elijaha Wooda jistě zaznamenali nový trailer na film The Trust. Tito dva herci si bok po boku zahrají páreček , ne zrovna poctivých policistů.

David Waters (Elijah Wood) a Jim Stone (Nicolas Cage) mají za úkol objasnit případ několika mrtvol a drogových kšeftů. Při práci v oddělení důkazů objeví skrytý trezor plný špinavých peněz z drog. Jak už bylo řečeno, nejsou to zrovna vzorní příslušníci policie, kteří dodržují zákon. Proto se pokusí obsah trezoru získat. Jejich touha je ale přivede do smrtící pasti korupce, a nakonec budou muset bojovat o své životy.

Zdroj: ČSFD

Film režírují Ben Brewer a Alex Brewer. Od nich jsme se zatím žádného díla nedočkali, a tak mohou pozitivně překvapit. Obsazení je rozhodně zajímavé. Nicolas Cage, držitel Oscara za film Opustit Las Vegas (Leaving Las Vegas), sice v posledních letech v žádném filmu nezazářil, ale věřím, že jeho jméno lidi do kina přitáhne. To sámé lze říct i o Elijahu Woodovi. Každý si dokáže vybavit jeho roli v trilogii Pán Prstenů (The Lord of the Rings), díky níž se dostal do povědomí širokého okruhu diváků.

Trailer HD ENG:

Zdroj: Youtube

Zaujal vás film The Trust?

Ano
Tak trochu
Ne
Celkem hlasů: 12
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background