background - Alenka v říši za zrcadlem podruhé!
Alenka v říši za zrcadlem podruhé!

Alenka v říši za zrcadlem podruhé!

20. 03. 2016
Lukáš B. Citnar
1 obrázků
4 min čtení

Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné už je to šest let co fenomenální Tim Burton natočil svůj vlastní, po "burtonovsku" laděný remake jedné z nejslavnějších pohádek všech dob, Alenku v říši divů (2010). Snímek na celkových tržbách vydělal přes milardu dolarů, což je úcty hodné číslo a hollywoodských měřítkách tak šlo o jasně nastartovanou sérii na peníze, kterých je v současnosti bezpočet. Kritika film přijala spíše chladně a mluvilo se o jakémsi pozdimu tvůrčí kariéry Tima Burtona. Nicméně Burton od projektu odstoupil a až nyní se dočkáme dalšího pokračovaní, které podle traileru slibuje stejné výtvarné ladění jako u "jedničky".

Režie se ujal James Boblin, tvůrce, který před tím pracoval na rozličných televizních seriálech a následně režíroval nepříliš povedené filmy jako Mupeti (2011) nebo A zase ti Mupeti! (2014). Otázkou zůstává jak si poradí s tak těžkým a konstruktivně složitým žánrem jako je pohádka a o to mnohem více výtvarně stylizovaná.

Faktem je, že společnost Disney vypustila zbrusu nový trailer, ve kterém láká na solidní podívanou.

V hlavních rolích se představí Mia Wasikowska, Johnny Depp, Anne Hathaway a Helena Bonham Carter. Pro oživené hereckého ansáblu byli přibrání Sacha Baron Cohen a Rhys Ifans. Premiéra snímku Alenka v říši divů: Za zrdcadlem proběhne 27. května.

5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background