background - ČERVENÝ TRPASLÍK se vrací na scénu!
ČERVENÝ TRPASLÍK se vrací na scénu!

ČERVENÝ TRPASLÍK se vrací na scénu!

11. 03. 2016
Matouš Dvořák
1 obrázků
5 min čtení

Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších britských sci-fi sitcomů bude mít další dvě série. Letos se dočkáme 11. řady a v roce 2017 pak 12. řady.

Scénář nadcházející série si vzal na starost Doug Naylor, který už se na předchozích sériích značně podílel. Už v roce 2013 si řekl, že si vůbec nedokáže představit, jak někdy napíše finální epizodu. Do XI. série se chystá vrátit postavu počítače Hollyho, ve které z jeho podob ale bohužel neuvedl. Tvůrci opět natáčeli celou sérii před živým publikem. Natáčet se začalo v říjnu roku 2015 a skončilo se včera.

Fotka z natáčení:

Zde je odkaz na zhlédnutí prvních 8 sérií online s českým dabingem: https://www.stream.cz/porady/cerveny-trpaslik

A tady si můžeme připomenout poslední, 10. sérii, která je volně ke zhlédnutí (také s českým dabingem) na serveru YouTube a má tam vytvořený celý playlist všech šesti dílů:

Pár zajímavostí o seriálu:

Mezi fanoušky seriálu se podle svých slov řadí mimojiné Bill Clinton, Rupert Murdoch, Madonna či skupina Oasis.

Rimmerův (Chris Barrie) incident s polévkou Gazpacho je založen na reálné zkušenosti scenáristů. Těm byla na meetingu správní rady Thames Television tato polévka naservírována a oni nechápali, proč je ledově studená. Narozdíl od Rimmera si však kuchaře zavolat nenechali.

Na konci každé epizody jdou titulky se jmény herců podle abecedy. Vedení to zavedlo, aby se nikdo z herců necítil méně důležitý.

[Zdroj zajímavostí: CSFD]

Těšíš se na nové série?

Ano
Nevím
Ne
Celkem hlasů: 136
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background