background - ČERVENÝ TRPASLÍK se vrací na scénu!
ČERVENÝ TRPASLÍK se vrací na scénu!

ČERVENÝ TRPASLÍK se vrací na scénu!

11. 03. 2016
Matouš Dvořák
1 obrázků
5 min čtení

Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších britských sci-fi sitcomů bude mít další dvě série. Letos se dočkáme 11. řady a v roce 2017 pak 12. řady.

Scénář nadcházející série si vzal na starost Doug Naylor, který už se na předchozích sériích značně podílel. Už v roce 2013 si řekl, že si vůbec nedokáže představit, jak někdy napíše finální epizodu. Do XI. série se chystá vrátit postavu počítače Hollyho, ve které z jeho podob ale bohužel neuvedl. Tvůrci opět natáčeli celou sérii před živým publikem. Natáčet se začalo v říjnu roku 2015 a skončilo se včera.

Fotka z natáčení:

Zde je odkaz na zhlédnutí prvních 8 sérií online s českým dabingem: https://www.stream.cz/porady/cerveny-trpaslik

A tady si můžeme připomenout poslední, 10. sérii, která je volně ke zhlédnutí (také s českým dabingem) na serveru YouTube a má tam vytvořený celý playlist všech šesti dílů:

Pár zajímavostí o seriálu:

Mezi fanoušky seriálu se podle svých slov řadí mimojiné Bill Clinton, Rupert Murdoch, Madonna či skupina Oasis.

Rimmerův (Chris Barrie) incident s polévkou Gazpacho je založen na reálné zkušenosti scenáristů. Těm byla na meetingu správní rady Thames Television tato polévka naservírována a oni nechápali, proč je ledově studená. Narozdíl od Rimmera si však kuchaře zavolat nenechali.

Na konci každé epizody jdou titulky se jmény herců podle abecedy. Vedení to zavedlo, aby se nikdo z herců necítil méně důležitý.

[Zdroj zajímavostí: CSFD]

Těšíš se na nové série?

Ano
Nevím
Ne
Celkem hlasů: 130
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background