background - ČERVENÝ TRPASLÍK se vrací na scénu!
ČERVENÝ TRPASLÍK se vrací na scénu!

ČERVENÝ TRPASLÍK se vrací na scénu!

11. 03. 2016
Matouš Dvořák
1 obrázků
5 min čtení

Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších britských sci-fi sitcomů bude mít další dvě série. Letos se dočkáme 11. řady a v roce 2017 pak 12. řady.

Scénář nadcházející série si vzal na starost Doug Naylor, který už se na předchozích sériích značně podílel. Už v roce 2013 si řekl, že si vůbec nedokáže představit, jak někdy napíše finální epizodu. Do XI. série se chystá vrátit postavu počítače Hollyho, ve které z jeho podob ale bohužel neuvedl. Tvůrci opět natáčeli celou sérii před živým publikem. Natáčet se začalo v říjnu roku 2015 a skončilo se včera.

Fotka z natáčení:

Zde je odkaz na zhlédnutí prvních 8 sérií online s českým dabingem: https://www.stream.cz/porady/cerveny-trpaslik

A tady si můžeme připomenout poslední, 10. sérii, která je volně ke zhlédnutí (také s českým dabingem) na serveru YouTube a má tam vytvořený celý playlist všech šesti dílů:

Pár zajímavostí o seriálu:

Mezi fanoušky seriálu se podle svých slov řadí mimojiné Bill Clinton, Rupert Murdoch, Madonna či skupina Oasis.

Rimmerův (Chris Barrie) incident s polévkou Gazpacho je založen na reálné zkušenosti scenáristů. Těm byla na meetingu správní rady Thames Television tato polévka naservírována a oni nechápali, proč je ledově studená. Narozdíl od Rimmera si však kuchaře zavolat nenechali.

Na konci každé epizody jdou titulky se jmény herců podle abecedy. Vedení to zavedlo, aby se nikdo z herců necítil méně důležitý.

[Zdroj zajímavostí: CSFD]

Těšíš se na nové série?

Ano
Nevím
Ne
Celkem hlasů: 132
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background