background - Apokalypsa se blíží! - X-men: Apokalypsa již koncem května!
Apokalypsa se blíží! - X-men: Apokalypsa již koncem května!

Apokalypsa se blíží! - X-men: Apokalypsa již koncem května!

13. 03. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
5 min čtení

Datum 27. května 2016 je pro mnohé fanoušky Marvelu výjimečné, protože je to datum premiéry filmu X-men Apocalypsa. Je to sice jen jeden z mnoha marvelovských filmů, které nás letos čekají, ale i přesto má tento film potenciál stát se nejlepším dílem série.

První mutant, který byl tak silný a mocný že byl lidmi uctíván jako bůh. Dokázal vstřebat energii z ostatních mutantů a stát se tak nesmrtelným. Zhruba tak se dá popsat Apokalypse - první mutant, který byl v dávných civilizacích uctíván. Na dlouhá léta o něm nikdo neslyšel, ale teď se probudil a je znechucen dnešním světem. Naverbuje čtyřku mutantů, která se stane známou jakou jezdci apokalypsy v čele s Magnetem. S touto čtyřkou chce očistit lidstvo a nastolit nový řád, kterému by vládl. Osud země tak opět visí na vlásku. V tu chvíli přichází na scénu tým mladých mutantů v čele s profesorem X (James McAvoy) a Raven (Jennifer Lawrencová), aby se tomu pokusili zabránit. Takto by se dal stručně popsat děj filmu, který je jinak skrytý.

Režie se chopil Bryan Singer, který stojí za minulým dílem série X-men: Budoucí minulost (2014) a taky za prvními snímky X-men (2000) a X-men 2 (2003). Scénář pak napsal Simon Kinberg. Obsazení filmu se víceméně nezměnilo oproti předcházejícím dílům, takže to zde nebudeme vypisovat.

Pokud si chcete zkrátit čekání na nový díl, tak si můžete dát opáčko těch starých, nebo se můžete kouknout alespoň na trailer.

Trailer HD ENG:

Zdroj: csfd.cz

Těšíš se na nové X-meny?

1. Ano!
2. Nezajímá mě to.
3. Ne.
Celkem hlasů: 81
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background