background - Jak to vypadá v moderní metropoli Zootropolis?
Jak to vypadá v moderní metropoli Zootropolis?

Jak to vypadá v moderní metropoli Zootropolis?

8. 03. 2016
Renata Králová
0 obrázků
5 min čtení

Tento týden přišla do kin pohádka Zootropolis od The Walt Disney Company, tvůrců pohádek jako je například Velká 6 a Ledové království.

Teď Vám jen stručně přiblížím některé zajímavosti z metropole Zootropolis, ale neprozradím žádné zápletky, abych nezkazila překvapení, pokud se taky chystáte do kina.

Pokud by někdo vůbec nevěděl o čem tato animovaná pohádka je, stručně je to příběh zaječice Judy Hopkavé, která jde za svým snem stát se policistkou a proto se přestěhuje do velkoměsta Zootropolis, to je město, ve kterém se díky čtyřem různým čtvrtím s různým podnebím vyskytují zvířata ze všech možných koutů světa, zároveň zvířata chodí oblečená, pracují a využívají moderní technologie, stejně jako lidé.

Po tom, co zaječice Judy opustí svojí rodnou vesnici, se ve městě Zootropolis zůčastní policejní akademie, kterou úspěšně dokončí a stane se tak první zaječí policistkou. Její cesta za kariérou uznávané policistky má sice spoustu překážek a zádrhelů, ale i po tom, co Judy začne jako dopravní policistka, se postupem času stane uznávanou. V řešení případů jí pomáhá lišák Nick, se kterým nakonec Judy bude spolupracovat víc, než je na začátku zřejmé.

Celkově je pohádka velmi dobře zpracována. Soužití malých a velkých zvířat, jejich oblečení, moderní technologie, které používají stejně jako my, to vše je v pohádce velmi dobře zachycené.

Jak se Vám zalíbila netradiční Disney pohádka?

Taky se chystáte na Zootropolis do kina?

Ano.
Ne.
Už jsem pohádku viděl/a.
Celkem hlasů: 151
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background