background - Jak to vypadá v moderní metropoli Zootropolis?
Jak to vypadá v moderní metropoli Zootropolis?

Jak to vypadá v moderní metropoli Zootropolis?

8. 03. 2016
Renata Králová
0 obrázků
5 min čtení

Tento týden přišla do kin pohádka Zootropolis od The Walt Disney Company, tvůrců pohádek jako je například Velká 6 a Ledové království.

Teď Vám jen stručně přiblížím některé zajímavosti z metropole Zootropolis, ale neprozradím žádné zápletky, abych nezkazila překvapení, pokud se taky chystáte do kina.

Pokud by někdo vůbec nevěděl o čem tato animovaná pohádka je, stručně je to příběh zaječice Judy Hopkavé, která jde za svým snem stát se policistkou a proto se přestěhuje do velkoměsta Zootropolis, to je město, ve kterém se díky čtyřem různým čtvrtím s různým podnebím vyskytují zvířata ze všech možných koutů světa, zároveň zvířata chodí oblečená, pracují a využívají moderní technologie, stejně jako lidé.

Po tom, co zaječice Judy opustí svojí rodnou vesnici, se ve městě Zootropolis zůčastní policejní akademie, kterou úspěšně dokončí a stane se tak první zaječí policistkou. Její cesta za kariérou uznávané policistky má sice spoustu překážek a zádrhelů, ale i po tom, co Judy začne jako dopravní policistka, se postupem času stane uznávanou. V řešení případů jí pomáhá lišák Nick, se kterým nakonec Judy bude spolupracovat víc, než je na začátku zřejmé.

Celkově je pohádka velmi dobře zpracována. Soužití malých a velkých zvířat, jejich oblečení, moderní technologie, které používají stejně jako my, to vše je v pohádce velmi dobře zachycené.

Jak se Vám zalíbila netradiční Disney pohádka?

Taky se chystáte na Zootropolis do kina?

Ano.
Ne.
Už jsem pohádku viděl/a.
Celkem hlasů: 151
Jak šel čas s Chůvou k pohledání

Jak šel čas s Chůvou k pohledání

Komediální seriál z devadesátých let ještě dnes baví diváky po celém světě. Jak dnes vypadají hlavní protagonisté a jakým způsobem se vyvinuly jejich životy? Na to se spolu podíváme právě teď.

20. 01. 2018
Eliška Reiglová
11 min čtení
10 nejvýdělečnějších filmů všech dob

10 nejvýdělečnějších filmů všech dob

Ve filmovém světě existuje několik důležitých pravidel, jimiž se tvůrci při přípravách natáčení řídí, ale jen jedno z nich je natolik podstatné, aby rozhodovalo o tom, jak velký zisk film přinese -...

17. 01. 2018
Eliška Reiglová
11 min čtení
Filmové nezmysly #11: Explózie

Filmové nezmysly #11: Explózie

Máme tu pre Vás ďalší diel Filmových Nezmyslov. Dnes budeme preberať nonsensy ohľadne explózií, ktoré sme videli v televízii. Explózie sú jedny z najčastejších efektov akčného žánru a...

16. 01. 2018
Matej Peniaško
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background