background - Jak to vypadá v moderní metropoli Zootropolis?
Jak to vypadá v moderní metropoli Zootropolis?

Jak to vypadá v moderní metropoli Zootropolis?

8. 03. 2016
Renata Králová
0 obrázků
5 min čtení

Tento týden přišla do kin pohádka Zootropolis od The Walt Disney Company, tvůrců pohádek jako je například Velká 6 a Ledové království.

Teď Vám jen stručně přiblížím některé zajímavosti z metropole Zootropolis, ale neprozradím žádné zápletky, abych nezkazila překvapení, pokud se taky chystáte do kina.

Pokud by někdo vůbec nevěděl o čem tato animovaná pohádka je, stručně je to příběh zaječice Judy Hopkavé, která jde za svým snem stát se policistkou a proto se přestěhuje do velkoměsta Zootropolis, to je město, ve kterém se díky čtyřem různým čtvrtím s různým podnebím vyskytují zvířata ze všech možných koutů světa, zároveň zvířata chodí oblečená, pracují a využívají moderní technologie, stejně jako lidé.

Po tom, co zaječice Judy opustí svojí rodnou vesnici, se ve městě Zootropolis zůčastní policejní akademie, kterou úspěšně dokončí a stane se tak první zaječí policistkou. Její cesta za kariérou uznávané policistky má sice spoustu překážek a zádrhelů, ale i po tom, co Judy začne jako dopravní policistka, se postupem času stane uznávanou. V řešení případů jí pomáhá lišák Nick, se kterým nakonec Judy bude spolupracovat víc, než je na začátku zřejmé.

Celkově je pohádka velmi dobře zpracována. Soužití malých a velkých zvířat, jejich oblečení, moderní technologie, které používají stejně jako my, to vše je v pohádce velmi dobře zachycené.

Jak se Vám zalíbila netradiční Disney pohádka?

Taky se chystáte na Zootropolis do kina?

Ano.
Ne.
Už jsem pohádku viděl/a.
Celkem hlasů: 151
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Valentín 2018 :) [pozor spojlery]

Valentín 2018 :) [pozor spojlery]

A je to tu. Ako náhle vyšlo DVD svetového ošialu, 50 odtieňov temnoty, objavil sa aj prvý trailer k pokračovaniu. Tretí diel nesie názov 50 odtieňov slobody. Tak uvidíme kto a čo sa oslobodí. V...

24. 08. 2017
Michaela Klempová
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background