background - VENOM ZE SPIDERMANA BUDE MÍT VLASTNÍ FILM!
VENOM ZE SPIDERMANA BUDE MÍT VLASTNÍ FILM!

VENOM ZE SPIDERMANA BUDE MÍT VLASTNÍ FILM!

6. 03. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
6 min čtení

Venom je postava z komiksu Spiderman. Je to symbiont a parazit. Vypadá jako černá lepkavá hmota, která se přisaje na hostitele a způsobí u něj tělesné a psychické změny (zvýšení agresivity).

Prvním hostitelem byl Spiderman (Peter Parker), jenž neodolal pokušení, když mu Eddie Brock ukázal zkumavku s látkou, která měla původně být lékem na rakovinu. Tohoto symbionta okusil Spiderman asi hodinu po tom, co opustil s Eddiem Brockem laboratoř.

Druhým hostitelem se stal Eddie Brock, jenž si chtěl ověřit slova Spidermana a později se nedokázal symbionta zbavit. Vznikla tak děsivá bytost, která k smrti nenávidí Spidermana. Venom také částečně může za stvoření jiné symbiotické postavy. A tou je Carnage. Když byl totiž v čísle 345. Amazing Spider-Man Eddie Brock ve vězení, jeho symbiont si pro něj přišel a osvobodil ho. Jenže kus symbionta dopadl i na psychopata jménem Clatus Cassidy a vznikl tak Carnage. Venom nesnáší hluk a oheň.

Holywoodský reportér oznámil, že Sony bude pracovat na projektu spolu s producenty Avi Aridem, Matt Tolmachem a jako scenáristu vybrali Dante Hapnera. Vyskytly se také jisté fámy o tom, že má vznikout celá série filmů. O tom, kdy se začne natáčet, se zatím mlčí, ale můžeme doufat, že k tomu dojde co nejdříve...

Film The Venom pravděpodobně půjde ve stopách dalších velmi úspěšných filmech o antihrdinech, kterým je Suicide Squad nebo Deadpool. Že by započala nová éra antihrdinů?

ZAJÍMAVOSTI O FILMU

Film měl být původně uveden již v roce 2012 či 2013, ale režisér Josh Trank dal tehdy přednost snímku Fantastická čtyřka (2015).

Původně měl snímek režírovat Gary Ross, dal však přednost filmu Hunger Games (2012).

Těšíš se na film The Venom?

Ano
Nevím
Ne
Celkem hlasů: 587
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background