background - Warcraft movie! Jinak, než ho známe!
Warcraft movie! Jinak, než ho známe!

Warcraft movie! Jinak, než ho známe!

22. 11. 2015
Jakub Jandát
5 obrázků
6 min čtení

Asi není třeba představovat hru "World of Warcraft" od studia Blizzard. Jedná se o velice úspěšnou herní sérii, a tak není divu, že se brzy dočká svého filmového zpracování. Hra se chlubí krásnými "cinematic" trailery, takže se očekává, že film bude vypadat ještě líp. Na filmu se podílí samotný Blizzard Entertainment spolu s Universal Pictures. Režie celého filmu se chopil Duncan Jones, tvůrce skvěle hodnoceného sci-fi filmu "Moon". Sám Duncan hrál všechny Warcraft hry, takže se dá předpokládat, že řežii tohoto filmu bere smrtelně vážně.

Příběh

Režisér sice byl spokojený s původním scénářem filmu/hry, ale podle něj byl až moc zaměřený na Alianci, tak se rozhodl udělat film zaměřený na obě frakce. Celkový příběh Warcraftu je tvořen mnoha liniemi, a tak se tým filmařů musel rozhodnout, na jakou z nich se zaměří a jaké postavy použijí. Většina děje se bude odehrávat v Eastern Kingdoms, česky Východní Království, které je hlavním územím Aliance. Děj se zaměří na válku mezi lidmi a orky, a mezi jejich vůdci Lotharem a Durotanem. Charakterově jsou oba stejní, a válku vedou ze stejného principu - Dobro pro svůj lid.

Na film již vyšel velice povedený trailer, a zanedlouho potom vyšel taky trailer s výborným českým dabingem.

Warcraft je asi nejočekávanější film příštího roku, zda-li nejočekávanější film vůbec. A proto doufáme že se nezařadí mezi nepovedené filmové zpracování her, jako asi zatím každá zfilmovaná hra. Film se dostane do našich kin v červnu příštího roku. Jaký film podle hry se líbil právě vám? Anketa níže.

Jaký film podle hry se vám libil nejvíc?

1. Princ z Persie: Písky času
2. Max Payne
3. Hitman
4. Resident Evil
5. Silent Hill
6. Lara Croft - Tomb Raider
7. Mortal Kombat
Celkem hlasů: 306
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background