background - Ulice Cloverfield 10: Pokračování Monstra se nečekaně řítí do kin!
Ulice Cloverfield 10: Pokračování Monstra se nečekaně řítí do kin!

Ulice Cloverfield 10: Pokračování Monstra se nečekaně řítí do kin!

12. 03. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
6 min čtení

Je to už osm let, co nám talentovaný producent a režisér J. J. Abrams přinesl oceňovaný film Monstrum, který pojednává o napadení New Yorku obrovskou příšerou, která zničí vše, co se jí připlete do cesty a my to vše sledujeme skrz kameru jednoho z hlavních hrdinů. Film měl na svůj nízký rozpočet úspěch (rozpočet: 25 milionů dolarů, tržby celosvětově: 171 milionů dolarů), tak se už od uvedení Monstra mluvilo o pokračování. A to po 8 letech je konečně tady!

O filmu se dlouhou dobu vůbec nemluvilo. Zničehonic se v polovině ledna objevil trailer, plakát a datum premiéry. První film se v originále jmenoval Cloverfield, dvojka dostala název 10 Cloverfield Lane, česky Ulice Cloverfield 10.

Režiséra prvního dílu nahradil Dan Trachtenberg. V hlavních rolích uvidíme Mary Elizabeth Winstead a Johna Goodmana. Premiéra filmu je v USA stanovena na 11. března 2016. U nás až o měsíc později, a to tedy 7. dubna 2016.

Film režírovaný Danem Trachtenbergem a produkovaný J.J. Abramsem zatím obestírá tajemství, podobně jak tomu bylo u Abramsem produkovaného filmu Cloverfield (česky Monstrum) z roku 2008, který líčil útok mimozemšťanů na Zemi z pohledu několika mladých lidí. Příběh filmu Ulice Cloverfield 10 možná líčí, možná nelíčí osudy tří lidí, které celosvětová katastrofa (která se možná vůbec nestala), uvěznila ve vybaveném podzemním krytu, který nesmějí opustit, pokud chtějí přežít. I když... Jasné je každopádně to, že v hlavních rolích se objeví John Goodman (Big Lebowski, Památkáři) a Mary Elizabeth Winstead (Kruh 2, Smrtonosná past 4.0). CinemArt CZ (oficiální text distributora)

První plakát k filmu

Ukázky z filmu (ENG)

Zaujal Tě první díl a těšíš se na pokračování?

Ano, rozhodně zaujal! Ano, těším se!
Docela super film, ale pokračování nezhlédnu.
Nějak mě nezaujal, pokračování nezhlédnu.
Celkem hlasů: 52
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background