background - Pacific Rim od tvůrce Spartaca?
Pacific Rim od tvůrce Spartaca?

Pacific Rim od tvůrce Spartaca?

5. 03. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
5 min čtení

Jsou to již 3 roky od doby co se na plátnech objevil Pacific Rim. Pokud by jste nevěděli o co se jedná, tak jde do akčí souboj mezi lidskými ocelovými titány a mimozemskými Kaiju [Kajču]. S pokračováním to celou dobu bylo nějak na váškách, ale i přesto měl režisér Guillermo del Toro naplánovanou premiéru na léto 2017. Nakonec to ale neklaplo, a film šel k ledu. To se ale před nedávnem změnilo s oznámením nového režiséra.

Tím se stal Steven S. DeKnight, televizní režisér, který má však za sebou některé slušné počiny. Mezi ně patří například seriálový Spartacus, nebo vynikající první řada Daredevila. Najednou se mu však zachtělo většího kousku. No, doufejme že si neukousl příliš velký kus. Bude sice mít k dispozici větší rozpočet, oproti svým předešlým kouskům, ale bude na něj doléhat nátlak studia. Pacific Rim si vedl dobře převážně na východím trhu, začínaje Evropou, končící Asií, v Americe se takovému úspěchu netěšil, a stal se z něj spíše propadák. Proto si Universal ani Lionsgate nemohou dovolit další propadák.

Pokud jste neviděli Pacific Rim, tak mohu vřele doporučit, a tady se můžete kouknout alespoň na trailer s českými titulky v HD.

Zdroj: csfd.cz

Libil se ti Pacific Rim? A těšíš se na pokračování?

Ano líbil, a těším se na pokračování!
Ano, ale netěším se.
Ne, ale pokračování bude možná lepší!
Ne, netěším se.
Celkem hlasů: 219
Filmové Nezmysly #14: Sex

Filmové Nezmysly #14: Sex

Je tu ďalší diel Filmových Nezmyslov, kde si pripomenieme pár nonsensov z filmov a seriálov ohľadne sexu. Samozrejme nečakajte detailne opisy a pridané ukážky ako to vyzerá v reáli ;). Sex je čím...

13. 02. 2018
Matej Peniaško
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background