background - Pacific Rim od tvůrce Spartaca?
Pacific Rim od tvůrce Spartaca?

Pacific Rim od tvůrce Spartaca?

5. 03. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
5 min čtení

Jsou to již 3 roky od doby co se na plátnech objevil Pacific Rim. Pokud by jste nevěděli o co se jedná, tak jde do akčí souboj mezi lidskými ocelovými titány a mimozemskými Kaiju [Kajču]. S pokračováním to celou dobu bylo nějak na váškách, ale i přesto měl režisér Guillermo del Toro naplánovanou premiéru na léto 2017. Nakonec to ale neklaplo, a film šel k ledu. To se ale před nedávnem změnilo s oznámením nového režiséra.

Tím se stal Steven S. DeKnight, televizní režisér, který má však za sebou některé slušné počiny. Mezi ně patří například seriálový Spartacus, nebo vynikající první řada Daredevila. Najednou se mu však zachtělo většího kousku. No, doufejme že si neukousl příliš velký kus. Bude sice mít k dispozici větší rozpočet, oproti svým předešlým kouskům, ale bude na něj doléhat nátlak studia. Pacific Rim si vedl dobře převážně na východím trhu, začínaje Evropou, končící Asií, v Americe se takovému úspěchu netěšil, a stal se z něj spíše propadák. Proto si Universal ani Lionsgate nemohou dovolit další propadák.

Pokud jste neviděli Pacific Rim, tak mohu vřele doporučit, a tady se můžete kouknout alespoň na trailer s českými titulky v HD.

Zdroj: csfd.cz

Libil se ti Pacific Rim? A těšíš se na pokračování?

Ano líbil, a těším se na pokračování!
Ano, ale netěším se.
Ne, ale pokračování bude možná lepší!
Ne, netěším se.
Celkem hlasů: 219
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background