background - Rok 2018 se ponese ve znamení monster! Godzilla 2, Jurský Svět 2, Pacific Rim 2 nakonec také!
Rok 2018 se ponese ve znamení monster! Godzilla 2, Jurský Svět 2, Pacific Rim 2 nakonec také!

Rok 2018 se ponese ve znamení monster! Godzilla 2, Jurský Svět 2, Pacific Rim 2 nakonec také!

3. 03. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
9 min čtení

Čím dál více se ukazuje to, že diváci jeví obrovský zájem o filmy, kde se střetává člověk s monstry, které mají proti lidstvu navrch. Je tedy samozřejmé, že studia se z toho pokusí vytřískat co nejvíce. V roce 2018 se do kin přiřítí hned tři takové filmy! A jedná se vždy o pokračování už zaběhnuté značky. Pojďme se tedy podívat, které to jsou.

1. Godzilla 2

První Godzilla se vrátila po letech do kin v květnu 2014. Slavila velký úspěch a s výdělkem necelých 530 milionů dolarů, bylo jasné, že se dočká minimálně jednoho pokračování. A to přijde 6. června 2018. Na režisérkou židli se vrátí opět Gareth Edwards, který momentálně dokončuje film Rogue One: Star Wars Story. Jestli se vrátí i Aaron Taylor-Johnson s Elizabeth Olsen (hlavní dvojice) není ještě jisté. Co je ale jisté je to, že se objeví někteří z legendárních monster z originální japonské série. Jmenovitě Rodan, Mothra a King Ghidorah

2. Jurský Svět 2

Jurský Svět se stal druhým nejvýdělečnějším filmem roku 2015 a čtvrtým nejvýdělečnějším filmem vůbec! V plánu je trilogie, tudíž dostaneme ještě dva filmy s dinosaury. Režisér Colin Trevorrow se bohužel k filmu nevrátí, protože bude časově vytížen přípravami na natáčení deváté epizody Star Wars. Hlavní herci Chris Pratt a Bryce Dallas Howard se na sto procent vrátí a příběh se bude točit okolo spiknutí společnosti Ingen, které bylo nastíněno v prvním díle. Premiéra filmu je stanovena na 21. červen 2018.

3. Pacific Rim 2

S pokračováním Pacific Rim z roku 2013 to nevypadalo vůbec dobře. V Americe moc diváků do kina nenalákal, ale v Evropě a Asii se na Pacific Rim chodilo v hojném počtu. Je tedy jasné, že takto vysokorozpočtový film se musí promyslet, aby se to studiu vyplatilo. Po dlouhém tichu přišla zpráva o tom, že se pokračování ruší. Najednou se ale vše přetočilo, dostali jsme datum premiéry i jméno režiséra. Guillermo del Toro to nebude. Bude to televizní režisér a scénárista Steven S. DeKnight, pro kterého to bude úplně první film. O hercích z předešlého dílu zatím není ani jedna informace. Premiéra je stanovena na 30. prosince 2018.

Nejen v roce 2018 uvidíme filmy s velkými monstry. Už v roce 2017 se vrátí další legendární obr. A to King Kong. Dostane nový film s názvem Kong: Skull Island, který nebude mít s tím Kongem od Petera Jacksona z roku 2005 nic společného. Jde o film, který zapadá do univera Godzilly. Co to znamená? To, že v roce 2020 se můžeme těšit na film Godzilla vs. King Kong!

Na který z těchto filmů se těšíš nejvíce?

1. Godzilla 2
2. Jurský Svět 2
3. Pacific Rim 2
4. Kong: Skull Island
5. Godzilla vs. King Kong
Celkem hlasů: 1653
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background