background - Rok 2018 se ponese ve znamení monster! Godzilla 2, Jurský Svět 2, Pacific Rim 2 nakonec také!
Rok 2018 se ponese ve znamení monster! Godzilla 2, Jurský Svět 2, Pacific Rim 2 nakonec také!

Rok 2018 se ponese ve znamení monster! Godzilla 2, Jurský Svět 2, Pacific Rim 2 nakonec také!

3. 03. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
9 min čtení

Čím dál více se ukazuje to, že diváci jeví obrovský zájem o filmy, kde se střetává člověk s monstry, které mají proti lidstvu navrch. Je tedy samozřejmé, že studia se z toho pokusí vytřískat co nejvíce. V roce 2018 se do kin přiřítí hned tři takové filmy! A jedná se vždy o pokračování už zaběhnuté značky. Pojďme se tedy podívat, které to jsou.

1. Godzilla 2

První Godzilla se vrátila po letech do kin v květnu 2014. Slavila velký úspěch a s výdělkem necelých 530 milionů dolarů, bylo jasné, že se dočká minimálně jednoho pokračování. A to přijde 6. června 2018. Na režisérkou židli se vrátí opět Gareth Edwards, který momentálně dokončuje film Rogue One: Star Wars Story. Jestli se vrátí i Aaron Taylor-Johnson s Elizabeth Olsen (hlavní dvojice) není ještě jisté. Co je ale jisté je to, že se objeví někteří z legendárních monster z originální japonské série. Jmenovitě Rodan, Mothra a King Ghidorah

2. Jurský Svět 2

Jurský Svět se stal druhým nejvýdělečnějším filmem roku 2015 a čtvrtým nejvýdělečnějším filmem vůbec! V plánu je trilogie, tudíž dostaneme ještě dva filmy s dinosaury. Režisér Colin Trevorrow se bohužel k filmu nevrátí, protože bude časově vytížen přípravami na natáčení deváté epizody Star Wars. Hlavní herci Chris Pratt a Bryce Dallas Howard se na sto procent vrátí a příběh se bude točit okolo spiknutí společnosti Ingen, které bylo nastíněno v prvním díle. Premiéra filmu je stanovena na 21. červen 2018.

3. Pacific Rim 2

S pokračováním Pacific Rim z roku 2013 to nevypadalo vůbec dobře. V Americe moc diváků do kina nenalákal, ale v Evropě a Asii se na Pacific Rim chodilo v hojném počtu. Je tedy jasné, že takto vysokorozpočtový film se musí promyslet, aby se to studiu vyplatilo. Po dlouhém tichu přišla zpráva o tom, že se pokračování ruší. Najednou se ale vše přetočilo, dostali jsme datum premiéry i jméno režiséra. Guillermo del Toro to nebude. Bude to televizní režisér a scénárista Steven S. DeKnight, pro kterého to bude úplně první film. O hercích z předešlého dílu zatím není ani jedna informace. Premiéra je stanovena na 30. prosince 2018.

Nejen v roce 2018 uvidíme filmy s velkými monstry. Už v roce 2017 se vrátí další legendární obr. A to King Kong. Dostane nový film s názvem Kong: Skull Island, který nebude mít s tím Kongem od Petera Jacksona z roku 2005 nic společného. Jde o film, který zapadá do univera Godzilly. Co to znamená? To, že v roce 2020 se můžeme těšit na film Godzilla vs. King Kong!

Na který z těchto filmů se těšíš nejvíce?

1. Godzilla 2
2. Jurský Svět 2
3. Pacific Rim 2
4. Kong: Skull Island
5. Godzilla vs. King Kong
Celkem hlasů: 1622
Jak šel čas s Chůvou k pohledání

Jak šel čas s Chůvou k pohledání

Komediální seriál z devadesátých let ještě dnes baví diváky po celém světě. Jak dnes vypadají hlavní protagonisté a jakým způsobem se vyvinuly jejich životy? Na to se spolu podíváme právě teď.

20. 01. 2018
Eliška Reiglová
11 min čtení
10 nejvýdělečnějších filmů všech dob

10 nejvýdělečnějších filmů všech dob

Ve filmovém světě existuje několik důležitých pravidel, jimiž se tvůrci při přípravách natáčení řídí, ale jen jedno z nich je natolik podstatné, aby rozhodovalo o tom, jak velký zisk film přinese -...

17. 01. 2018
Eliška Reiglová
11 min čtení
Filmové nezmysly #11: Explózie

Filmové nezmysly #11: Explózie

Máme tu pre Vás ďalší diel Filmových Nezmyslov. Dnes budeme preberať nonsensy ohľadne explózií, ktoré sme videli v televízii. Explózie sú jedny z najčastejších efektov akčného žánru a...

16. 01. 2018
Matej Peniaško
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background