background - Insidious 3: Čekali jsme víc?
Insidious 3: Čekali jsme víc?

Insidious 3: Čekali jsme víc?

27. 11. 2015
Jakub Jandát
3 obrázků
5 min čtení

Úvod

Jak jste si jistě všimli, tak 5. června tohoto roku vyšlo již třetí pokračování velice úspěšné duchařské série "Insidious", s podtitulem "Počátek".

Úvod

Názor

V tomto díle se již nesetkáme s dobře známou rodinou Lambertových, nýbrž se vžijeme do role mladé, půvabné divky Quinn Brennerové (Stefanie Scott), a jejího otce Seana (Dermot Mulroney). Quinnina matka umírá ještě před začátkem děje, a Quin celá zoufalá se ji pokouší kontaktovat pomocí světa mrtvých. Její pokus však končí nezdarem, a tak se rozhodne kontaktovat medium Elise Rainierovou (Lin Shaye), tím začíná celý děj filmu. Film se vás po celou dobu snaží uchovat v napětí, nikdy nevíte co se stane a lekačky jsou na každém rohu. Nejsou to klasické a nudné scény, jsou promyšlené a výborně zpracované, při kterých se budete bát jestli jste si nenadělali náhodou do kalhot. Rád bych tady popsal celý děj filmu, protože jsem ho viděl vícekrát, a osobně celou sérii řadím do nejlepších hororů které jsem kdy viděl.

Závěr

Insidious 3 je film u kterého se opravdu nudit nebudete! Nepřišel mi tak dobrý jako předešlé díly. Scény, které vás mají vylekat jsou někdy předvídatelné a nebo se jich vůbec neleknete. Neznamená to však že série Insidious nepatří do síně slávy, ba naopak patří k nejlepším hororovým sériím které kdy vznikly.

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background