background - Insidious 3: Čekali jsme víc?
Insidious 3: Čekali jsme víc?

Insidious 3: Čekali jsme víc?

27. 11. 2015
Jakub Jandát
3 obrázků
5 min čtení

Úvod

Jak jste si jistě všimli, tak 5. června tohoto roku vyšlo již třetí pokračování velice úspěšné duchařské série "Insidious", s podtitulem "Počátek".

Úvod

Názor

V tomto díle se již nesetkáme s dobře známou rodinou Lambertových, nýbrž se vžijeme do role mladé, půvabné divky Quinn Brennerové (Stefanie Scott), a jejího otce Seana (Dermot Mulroney). Quinnina matka umírá ještě před začátkem děje, a Quin celá zoufalá se ji pokouší kontaktovat pomocí světa mrtvých. Její pokus však končí nezdarem, a tak se rozhodne kontaktovat medium Elise Rainierovou (Lin Shaye), tím začíná celý děj filmu. Film se vás po celou dobu snaží uchovat v napětí, nikdy nevíte co se stane a lekačky jsou na každém rohu. Nejsou to klasické a nudné scény, jsou promyšlené a výborně zpracované, při kterých se budete bát jestli jste si nenadělali náhodou do kalhot. Rád bych tady popsal celý děj filmu, protože jsem ho viděl vícekrát, a osobně celou sérii řadím do nejlepších hororů které jsem kdy viděl.

Závěr

Insidious 3 je film u kterého se opravdu nudit nebudete! Nepřišel mi tak dobrý jako předešlé díly. Scény, které vás mají vylekat jsou někdy předvídatelné a nebo se jich vůbec neleknete. Neznamená to však že série Insidious nepatří do síně slávy, ba naopak patří k nejlepším hororovým sériím které kdy vznikly.

Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background